Maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego - MEYN Polska

Foto-galeria

GALERIA - Obóz w Puławach 2014

JAKUB WINIARSKI zdobył brązowy medal

w Mistrzostwach Polski Juniorów w Pływaniu.

W dniach 18-20 lipca w Gliwicach odbyły się MP juniorów 15-letnich w pływaniu. Wysoką formę zaprezentował Jakub Winiarski zajmując 3 miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym osiągając rezultat 1,07,89s.

Blisko medalu był również na dystansie 50m stylem klasycznym osiągając 4 miejsce z czasem 0,31,35s.

GRATULUJEMY

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego

w Pływaniu Dzieci 10-11 lat w ramach

Ogólnopolskiego Drużynowego Wieloboju Pływackiego

pod patronatem Burmistrza Kościerzyny

Kościerzyna 24-25 maja 2014
Wyniki

29 medali pływaków Meyn Solex Lębork na Pływali Rafa w Lęborku w „V Memoriale Stanisława Uby”

W sobotę 17.05.2014r. na Pływalni Rafa w Lęborku odbyły się Międzynarodowe Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży pod nazwą „V Memoriał Stanisława Uby”. W imprezie o medale rywalizowało 428 pływaków w 6 kategoriach wiekowych. Na pływalnię do Lęborka przybyli pływacy z Niemiec (Tura Bergkamen), Gdańska, Gdyni, Chojnic, Elbląga, Koszalina, Słupska, Wejherowa i Lęborka. Zawody otworzył Burmistrz Miasta Lęborka pan Witold Namyślak, który gorąco przywitał licznie zgromadzonych zawodników oraz sympatyków pływania.

Gospodarze zawodów, pływacy Meyn Solex Lębork 29-krotnie stawali na podium, zdobywając 10 złotych, 9 srebrnych i 10 brązowych medali. Pierwsze miejsca zdobyli: Smolis Nikolas na 50m stylem dowolnym w roczniku 2005, Chomiczewski Cezary na 50m stylem motylkowym i 100m stylem zmiennym w roczniku 2004, Gromulska Olimpia na 50m stylem motylkowym i 100m stylem zmiennym w roczniku 2004, Hallmann Martyna na 100m stylem grzbietowym w roczniku 2003, Kowalewski Babij Patryk na 100m stylem klasycznym w roczniku 2002, Hallmann Weronika na 100m stylem klasycznym w roczniku 2000 i starsze, Wójcik Magdalena na 100m stylem dowolnym w roczniku 2000 i starszym, Tołłoczko Dawid na 100m stylem klasycznym w roczniku 2000 i starsi.

Najlepszą zawodniczką zawodów w roczniku 2000 i starsi została pływaczka Solexu Magdalena Wójcik, która z rąk organizatorów otrzymała okazały puchar. Drugie i trzecie miejsca zdobyli również: Rybarczyk Konrad, Smolis Nikolas, Horackiewicz Jan, Młyński Maksymilian, Puzyr Maksymilian, Gliński  Kacper, Sycha Jakub, Kodrzycki Grzegorz, Winiarski Jakub, Kleina Weronika, Hallmann Weronika, Kulik Julia, Sycha Maja, Hrycyk Agata, Wójcik Magdalena.

Najbardziej zadowolony jestem z doskonałego występu Weroniki Hallmann na dystansie 100m stylem klasycznym. Weronika przepłynęła ten dystans w 1,17,72 ustanawiając nowy rekord klubu w kategorii dziewcząt 14-letnich. Zawody przebiegały sprawnie, dużą atrakcją dla zawodników i sympatyków pływania był elektroniczny pomiar czasu. Skomentował trener Dariusz Gromulski.

Foto:  BLOK 1   BLOK 2

Pływacy MEYN SOLEX Lębork pływali w Norwegii

Na zaproszenie norweskich pływaków z klubu „Farsund Svømmerklubb” trzydziestosześcio osobowa grupa zawodników i trenerów MEYN SOLEX Lębork w okresie od 30 kwietnia do 5 maja 2014 roku przebywała w norweskiej miejscowości Farsund. Wspólne treningi oraz zawody pływackie sprzyjały międzynarodowej pływackiej integracji i pogłębieniu znajomości. Pływacy z Lęborka wspólnie z grupą z Norwegii oprócz zajęć treningowych realizowanych dwa razy dziennie mieli bogaty program turystyczny. Zwiedzali i podziwiali norweskie fiordy oraz okoliczne miejscowości. Wspólnie grilowali na norweskich wyspach.

foto-galeria     zobacz więcej    norweska prasa

KALENDARZ IMPREZ POZP 2016 ROK

Nowe klasy sportowe
2013-201