Liga Województwa Pomorskiego Juniorów 2015 Gdańsk, 21.2.2015 |
Konkurencja 15 21.02.2015 - 10:00 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Olszewska Nikola | 98 | MTS Kwidzyn | 29.02 | 592 | 15 | ||||
2. | Chmielewska Julia, SG | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 30.94 | 489 | 12 | ||||
3. | Muzolf Weronika | 98 | MAL WOPR Malbork | 31.73 | 453 | 11 | ||||
4. | Dalkowska Barbara | 97 | Delfin Gdynia | 35.13 | 334 | 10 | ||||
5. | Klonowska Marta | 98 | MKP Gdańsk | 40.71 | 214 | 9 | ||||
6. | Strzyga Agata | 98 | Delfin Gdynia | 42.51 | 188 | 8 |
16 lat |
1. | Karaszkiewicz Daria | 99 | MTS Kwidzyn | 31.45 | 465 | 15 | ||||
2. | Laskowska Weronika | 99 | Ósemka Starogard Gd | 31.54 | 461 | 12 | ||||
3. | Małyga Magda | 99 | Delfin Gdynia | 32.04 | 440 | 11 | ||||
4. | Góreczna Daria | 99 | Delfin Gdynia | 34.04 | 367 | 10 | ||||
5. | Szymula Aleksandra | 99 | MAL WOPR Malbork | 34.22 | 361 | 9 | ||||
6. | Wejer Agata | 99 | Trops Kartuzy | 34.64 | 348 | 8 | ||||
7. | Galikowska Paulina | 99 | Ósemka Starogard Gd | 35.28 | 330 | 7 | ||||
8. | Belof Karolina | 99 | Delfin Gdynia | 35.67 | 319 | 6 | ||||
9. | Wierzbicka Angelika | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.26 | 280 | 5 | ||||
10. | Dąbrowska Daria | 99 | Trops Kartuzy | 45.32 | 155 | 4 |
15 lat |
1. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 28.84 | 604 | 15 | ||||
2. | Hallmann Weronika | 00 | 1 Solex Lębork | 31.05 | 484 | 12 | ||||
3. | Ciekańska Wiktoria | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.45 | 424 | 11 | ||||
4. | Kulik Julia | 00 | 1 Solex Lębork | 32.88 | 407 | 10 | ||||
5. | Sobczyńska Julia | 00 | MAL WOPR Malbork | 32.96 | 404 | 9 | ||||
6. | Głogowska Agata | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.30 | 392 | 8 | ||||
7. | Maksim Matylda | 00 | Żabianka Gdańsk | 33.44 | 387 | 7 | ||||
8. | Szeremeta Weronika | 00 | Skalar Słupsk | 34.87 | 341 | 6 | ||||
9. | Trella Matylda | 00 | Siódemka Sopot | 35.04 | 336 | 5 | ||||
10. | Ziemian Weronika | 00 | Siódemka Sopot | 35.66 | 319 | 4 | ||||
11. | Łopacińska Natalia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.35 | 301 | 3 |
14 lat |
1. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 30.44 | 513 | 15 | ||||
2. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 31.14 | 479 | 12 | ||||
3. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 32.31 | 429 | 11 | ||||
4. | Kozdrowska Aleksandra | 01 | Skalar Słupsk | 33.28 | 393 | 10 | ||||
5. | Knasiak Kinga | 01 | Ósemka Starogard Gd | 34.64 | 348 | 9 | ||||
6. | Morawska Nina | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.26 | 330 | 8 | ||||
7. | Król Patrycja | 01 | Żabianka Gdańsk | 35.31 | 329 | 7 | ||||
8. | Kołodziejska Aleksandra | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.26 | 303 | 6 | ||||
9. | Grzybowska Natalia | 01 | Sambor Tczew | 36.95 | 287 | 5 | ||||
10. | Karaszkiewicz Martyna | 01 | MTS Kwidzyn | 37.04 | 285 | 4 | ||||
11. | Wysokińska Agata | 01 | Żabianka Gdańsk | 38.13 | 261 | 3 | ||||
12. | Ciegert Maja | 01 | Delfin Gdynia | 38.30 | 257 | 2 | ||||
13. | Niesiołowska Patrycja | 01 | Żabianka Gdańsk | 39.83 | 229 | 1 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 21.02.2015 - 10:12 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Renusz Piotr | 96 | 1 Solex Lębork | 25.04 | 659 | 15 | ||||
2. | Ogórek Bartosz | 97 | Delfin Gdynia | 26.32 | 568 | 12 | ||||
3. | Małecki Mateusz | 98 | MKP Gdańsk | 26.53 | 554 | 11 | ||||
4. | Morawski Jakub, SG | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 26.63 | 548 | 10 | ||||
5. | Janicki Wojciech | 96 | MTS Kwidzyn | 26.81 | 537 | 9 | ||||
6. | Rubach Kamil | 97 | MKP Gdańsk | 27.18 | 515 | 8 | ||||
7. | Stiller Piotr | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 27.71 | 486 | 7 | ||||
8. | Krukowski Piotr | 97 | MTS Kwidzyn | 27.77 | 483 | 6 | ||||
9. | Mańczak Błażej | 98 | Delfin Gdynia | 27.96 | 473 | 5 | ||||
10. | Szczepankiewicz Mateusz | 96 | MKP Gdańsk | 28.18 | 462 | 4 | ||||
11. | Tołłoczko Dawid | 98 | 1 Solex Lębork | 28.40 | 452 | 3 | ||||
12. | Kiryluk Damian | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 28.44 | 450 | 2 | ||||
13. | Klimczuk Karol | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 29.02 | 423 | 1 | ||||
14. | Szwaracki Jędrzej | 96 | MKP Gdańsk | 29.70 | 395 | 1 | ||||
15. | Zuchowski Ernest | 97 | Delfin Gdynia | 29.99 | 384 | 1 | ||||
16. | Nurkowski Filip | 97 | Żabianka Gdańsk | 31.00 | 347 | 1 | ||||
17. | Kunz Kacper | 97 | Delfin Gdynia | 32.66 | 297 | 1 |
16 lat |
1. | Latowski Mateusz | 99 | Żabianka Gdańsk | 27.21 | 514 | 15 | ||||
2. | Kurasz Kacper | 99 | Delfin Gdynia | 27.94 | 474 | 12 | ||||
3. | Wagner Krzysztof | 99 | Skalar Słupsk | 28.12 | 465 | 11 | ||||
4. | Nowy Mateusz | 99 | Delfin Gdynia | 28.39 | 452 | 10 | ||||
5. | Molga Mateusz | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 28.48 | 448 | 9 | ||||
6. | Pieniaszek Dominik | 99 | Ósemka Starogard Gd | 28.79 | 434 | 8 | ||||
7. | Panow Oliwer | 99 | Siódemka Sopot | 28.95 | 426 | 7 | ||||
8. | Lewiński Michał | 99 | Siódemka Sopot | 29.05 | 422 | 6 | ||||
9. | Felchner Jan | 99 | Trójka Wejherowo | 29.24 | 414 | 5 | ||||
10. | Szweda Mateusz | 99 | Siódemka Sopot | 29.38 | 408 | 4 | ||||
11. | Suchorz Wiktor | 99 | Siódemka Sopot | 29.66 | 397 | 3 | ||||
12. | Kruk Karol | 99 | Siódemka Sopot | 30.25 | 374 | 2 | ||||
13. | Kąkol Jan | 99 | Siódemka Sopot | 30.54 | 363 | 1 | ||||
14. | Lenckowski Rafał | 99 | Delfin Gdynia | 30.65 | 359 | 1 | ||||
15. | Tao Anh Kewin | 99 | Żabianka Gdańsk | 30.74 | 356 | 1 | ||||
16. | Winiarski Jakub | 99 | 1 Solex Lębork | 30.82 | 353 | 1 | ||||
17. | Kapica Hubert | 99 | MTS Kwidzyn | 30.94 | 349 | 1 | ||||
18. | Michalski Jakub | 99 | MTS Kwidzyn | 31.00 | 347 | 1 | ||||
19. | Sienkiewicz Oskar | 99 | Delfin Gdynia | 31.11 | 344 | 1 | ||||
20. | Paluszkiewicz Rafał | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 31.59 | 328 | 1 | ||||
21. | Jankowski Kamil | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.11 | 312 | 1 | ||||
22. | Szymański Dorian | 99 | Delfin Gdynia | 32.48 | 302 | 1 | ||||
23. | Bartoszewski Jan | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.88 | 266 | 1 | ||||
24. | Fierka Mateusz | 99 | Trops Kartuzy | 34.10 | 261 | 1 | ||||
25. | Szymaniak Paweł | 99 | Delfin Gdynia | 34.92 | 243 | 1 |
15 lat |
1. | Serżysko Kasper | 00 | Delfin Gdynia | 27.82 | 481 | 15 | ||||
2. | Juraszek Adrian | 00 | Skalar Słupsk | 28.29 | 457 | 12 | ||||
3. | Czop Michał | 00 | MTS Kwidzyn | 28.68 | 439 | 11 | ||||
4. | Adamczak Ziemowit | 00 | Trops Kartuzy | 29.11 | 419 | 10 | ||||
5. | Krassowski Cyprian | 00 | Siódemka Sopot | 29.89 | 387 | 9 | ||||
6. | Czop Filip | 00 | MTS Kwidzyn | 30.42 | 368 | 8 | ||||
7. | Kubicki Konrad | 00 | MAL WOPR Malbork | 30.45 | 366 | 7 | ||||
8. | Szymiczek Jan | 00 | Ósemka Starogard Gd | 31.34 | 336 | 6 | ||||
9. | Brzozowski Krystian | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 31.64 | 327 | 5 | ||||
10. | Domarad Jakub | 00 | Skalar Słupsk | 32.27 | 308 | SC 1 | 4 | |||
11. | Franciszkiewicz Jakub | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.27 | 308 | SC 2 | 3 | |||
12. | Wątor Jakub | 00 | Skalar Słupsk | 32.55 | 300 | 2 | ||||
13. | Włodarczyk Paweł | 00 | MAL WOPR Malbork | 34.07 | 261 | 1 | ||||
14. | Talarowski Brajan | 00 | Sambor Tczew | 36.45 | 213 | 1 | ||||
15. | Kołtoński Oskar | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.57 | 144 | 1 |
14 lat |
1. | Partyka Damian | 01 | Delfin Gdynia | 29.76 | 393 | 15 | |||||
2. | Horackiewicz Jan | 01 | 1 Solex Lębork | 30.14 | 378 | 12 | |||||
3. | Lichy Sebastian | 01 | Ósemka Starogard Gd | 31.41 | 334 | 11 | |||||
4. | Karmelitow Aleksander | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.02 | 263 | 10 | |||||
5. | Lach Wojciech | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.23 | 258 | 9 | |||||
6. | Kisiel Filip | 01 | Delfin Gdynia | 34.67 | 248 | 8 | |||||
7. | Bielawa Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 34.89 | 243 | 7 | |||||
8. | Guz Aleksander | 01 | Delfin Gdynia | 35.23 | 236 | 6 | |||||
9. | Otolski Bartosz | 01 | Żabianka Gdańsk | 35.60 | 229 | 5 | |||||
10. | Nowak Aleksander | 01 | Siódemka Sopot | 36.58 | 211 | 4 | |||||
11. | Hewelt Oskar | 01 | Delfin Gdynia | 36.76 | 208 | 3 | |||||
12. | Kąkol Szymon | 01 | Siódemka Sopot | 38.14 | 186 | 2 | |||||
DYSKW. | Giedrewicz Jakub | 01 | Aquarius Słupsk | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 21.02.2015 - 10:29 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Chmielewska Julia, SG | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 31.08 | 565 | 15 | ||||
2. | Olszewska Nikola | 98 | MTS Kwidzyn | 31.57 | 539 | 12 | ||||
3. | Gołaszewska Monika | 98 | MKP Gdańsk | 34.25 | 422 | 11 | ||||
4. | Gasin Nadia, SG | 98 | Ikar Mielec | 34.56 | 411 | 10 | ||||
5. | Klonowska Marta | 98 | MKP Gdańsk | 37.87 | 312 | 9 | ||||
6. | Dalkowska Barbara | 97 | Delfin Gdynia | 39.47 | 276 | 8 | ||||
7. | Strzyga Agata | 98 | Delfin Gdynia | 41.17 | 243 | 7 |
16 lat |
1. | Cyman Julia | 99 | Trops Kartuzy | 31.17 | 560 | 15 | ||||
2. | Berezowska Maja | 99 | Delfin Gdynia | 32.76 | 482 | 12 | ||||
3. | Zgoda Dominika | 99 | Delfin Gdynia | 33.73 | 442 | 11 | ||||
4. | Suchcicka Zuzanna | 99 | MOSiR Sopot | 33.89 | 436 | 10 | ||||
5. | Galikowska Paulina | 99 | Ósemka Starogard Gd | 34.46 | 414 | 9 | ||||
6. | Machalewska Aleksandra | 99 | MTS Kwidzyn | 35.07 | 393 | 8 | ||||
7. | Mielewczyk Elżbieta | 99 | Trops Kartuzy | 38.39 | 300 | 7 | ||||
8. | Dąbrowska Daria | 99 | Trops Kartuzy | 40.80 | 249 | 6 | ||||
9. | Wierzba Wiktoria | 99 | Ósemka Starogard Gd | 41.16 | 243 | 5 | ||||
10. | Jędrzejewska Marta | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.09 | 185 | 4 |
15 lat |
1. | Baryła Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 31.54 | 541 | 15 | ||||
2. | Nowicka Patrycja | 00 | MTS Kwidzyn | 33.13 | 466 | 12 | ||||
3. | Wrońska Marianna | 00 | Siódemka Sopot | 33.70 | 443 | 11 | ||||
4. | Sobczyńska Julia | 00 | MAL WOPR Malbork | 34.48 | 414 | 10 | ||||
5. | Wika Marta | 00 | Ósemka Starogard Gd | 34.91 | 398 | 9 | ||||
6. | Krzysztofowicz Aleksandra | 00 | Aquarius Słupsk | 35.92 | 366 | 8 | ||||
7. | Mycio Wiktoria | 00 | Żabianka Gdańsk | 36.68 | 343 | 7 | ||||
8. | Szumska Wiktoria | 00 | Siódemka Sopot | 36.72 | 342 | 6 | ||||
9. | Zuchniewska Monika | 00 | MAL WOPR Malbork | 40.68 | 252 | 5 |
14 lat |
1. | Kaczanowska Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 31.93 | 521 | 15 | ||||
2. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 32.21 | 507 | 12 | ||||
3. | Łagosz Katarzyna | 01 | Skalar Słupsk | 32.95 | 474 | 11 | ||||
4. | Ciostek Anastazja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.97 | 473 | 10 | ||||
5. | Łuszczyńska Natalia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.54 | 449 | 9 | ||||
6. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 33.78 | 440 | 8 | ||||
7. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 35.16 | 390 | 7 | ||||
8. | Kędziora Joanna | 01 | Żabianka Gdańsk | 35.42 | 381 | 6 | ||||
9. | Rutkowska Nikola | 01 | Żabianka Gdańsk | 36.60 | 346 | 5 | ||||
10. | Knasiak Kinga | 01 | Ósemka Starogard Gd | 37.91 | 311 | 4 | ||||
11. | Ciegert Maja | 01 | Delfin Gdynia | 38.31 | 301 | 3 | ||||
12. | Kapusta Kinga | 01 | MAL WOPR Malbork | 38.53 | 296 | 2 | ||||
13. | Kołodziejska Martyna | 01 | Ósemka Starogard Gd | 39.19 | 282 | 1 | ||||
14. | Sowiak Julia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.45 | 256 | 1 | ||||
15. | Lisowska Karolina | 01 | MAL WOPR Malbork | 40.56 | 254 | 1 | ||||
16. | Niesiołowska Patrycja | 01 | Żabianka Gdańsk | 42.04 | 228 | 1 | ||||
17. | Łagownik Alicja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.79 | 216 | 1 | ||||
18. | Baranowska Marcelina | 01 | Żabianka Gdańsk | 57.44 | 89 | 1 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 21.02.2015 - 10:43 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 26.74 | 604 | 15 | ||||
2. | Skierka Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 26.82 | 599 | 12 | ||||
3. | Renusz Piotr | 96 | 1 Solex Lębork | 27.34 | 565 | 11 | ||||
4. | Morawski Jakub, SG | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 27.94 | 529 | 10 | ||||
5. | Paluszkiewicz Dawid | 97 | MKP Gdańsk | 27.97 | 528 | 9 | ||||
6. | Janczak Mikołaj | 97 | Delfin Gdynia | 28.06 | 523 | 8 | ||||
7. | Małecki Mateusz | 98 | MKP Gdańsk | 28.10 | 520 | 7 | ||||
8. | Brzeziński Wojciech | 96 | MKP Gdańsk | 28.45 | 501 | 6 | ||||
9. | Krukowski Piotr | 97 | MTS Kwidzyn | 29.00 | 473 | 5 | ||||
10. | Pietrzak Krzysztof | 96 | Delfin Gdynia | 29.17 | 465 | 4 | ||||
11. | Ogórek Bartosz | 97 | Delfin Gdynia | 31.33 | 375 | 3 | ||||
12. | Semmerling Michał | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 32.03 | 351 | 2 | ||||
13. | Zuchniewski Kacper | 98 | MAL WOPR Malbork | 40.23 | 177 | 1 |
16 lat |
1. | Laskowski Michał | 99 | Delfin Gdynia | 28.43 | 503 | 15 | |||||
2. | Sienkiewicz Oskar | 99 | Delfin Gdynia | 29.16 | 466 | 12 | |||||
3. | Wagner Krzysztof | 99 | Skalar Słupsk | 31.40 | 373 | 11 | |||||
4. | Górski Damian | 99 | MAL WOPR Malbork | 32.09 | 349 | 10 | |||||
5. | Knasiak Mateusz | 99 | Ósemka Starogard Gd | 32.38 | 340 | 9 | |||||
6. | Kąkol Jan | 99 | Siódemka Sopot | 32.59 | 333 | 8 | |||||
7. | Paluszkiewicz Rafał | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.54 | 306 | 7 | |||||
8. | Fierka Mateusz | 99 | Trops Kartuzy | 33.67 | 302 | 6 | |||||
9. | Michalski Jakub | 99 | MTS Kwidzyn | 34.60 | 279 | 5 | |||||
10. | Szymaniak Paweł | 99 | Delfin Gdynia | 37.81 | 213 | 4 | |||||
11. | Piekarz Krystian | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.13 | 208 | 3 | |||||
12. | Staniszewski Oskar | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.89 | 196 | 2 | |||||
DYSKW. | Hennig Michał | 99 | Sambor Tczew | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociagnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) |
15 lat |
1. | Romaniec Szymon | 00 | Delfin Gdynia | 30.16 | 421 | 15 | ||||
2. | Hrycyk Maciej | 00 | 1 Solex Lębork | 30.63 | 402 | 12 | ||||
3. | Socha Maksymilian | 00 | Trops Kartuzy | 30.89 | 392 | 11 | ||||
4. | Adamczak Ziemowit | 00 | Trops Kartuzy | 32.27 | 343 | 10 | ||||
5. | Serżysko Kasper | 00 | Delfin Gdynia | 33.36 | 311 | 9 | ||||
6. | Koziński Daniel | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.53 | 280 | 8 | ||||
7. | Spierewka Patryk | 00 | Ósemka Starogard Gd | 34.79 | 274 | 7 | ||||
8. | Wątor Jakub | 00 | Skalar Słupsk | 36.23 | 243 | 6 | ||||
9. | Kołtoński Oskar | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.26 | 153 | 5 |
14 lat |
1. | Błański Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 29.29 | 459 | 15 | |||||
2. | Dubiel Kornel | 01 | Żabianka Gdańsk | 32.16 | 347 | 12 | |||||
3. | Opała Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.87 | 325 | 11 | |||||
4. | Majer Mikołaj | 01 | Delfin Gdynia | 34.11 | 291 | 10 | |||||
5. | Wójtowicz Michał | 01 | MAL WOPR Malbork | 35.07 | 267 | 9 | |||||
6. | Kisiel Filip | 01 | Delfin Gdynia | 36.06 | 246 | 8 | |||||
Sienkiewicz Maksymilian | 01 | Delfin Gdynia | 36.06 | 246 | 8 | ||||||
8. | Sobczak Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.07 | 246 | 6 | |||||
9. | Guz Aleksander | 01 | Delfin Gdynia | 38.31 | 205 | 5 | |||||
10. | Kortas Paweł | 01 | Ósemka Starogard Gd | 38.42 | 203 | 4 | |||||
11. | Somogyi Szymon | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.72 | 199 | 3 | |||||
12. | Gajcy Konrad | 01 | Żabianka Gdańsk | 39.31 | 190 | 2 | |||||
13. | Gajzler Bryan | 01 | Żabianka Gdańsk | 42.71 | 148 | 1 | |||||
DYSKW. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociagnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) | |||||||||||
NW | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | ||||||||
NW | Kąkol Szymon | 01 | Siódemka Sopot |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 21.02.2015 - 10:59 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Gasin Nadia, SG | 98 | Ikar Mielec | 2:44.99 | 542 | 15 | ||||
2. | Grudnowska Alicja | 97 | Delfin Gdynia | 3:08.76 | 362 | 12 | ||||
NW | Nosek Beata | 98 | AZS AWFiS Gdańsk |
16 lat |
1. | Kędziora Martina | 99 | MTS Kwidzyn | 2:40.70 | 587 | 15 | ||||
2. | Małyga Magda | 99 | Delfin Gdynia | 2:52.43 | 475 | 12 | ||||
3. | Machalewska Aleksandra | 99 | MTS Kwidzyn | 3:03.30 | 395 | 11 | ||||
4. | Belof Karolina | 99 | Delfin Gdynia | 3:21.14 | 299 | 10 | ||||
5. | Mielewczyk Elżbieta | 99 | Trops Kartuzy | 3:21.51 | 297 | 9 | ||||
6. | Jędrzejewska Marta | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:54.77 | 188 | 8 |
15 lat |
1. | Hallmann Weronika | 00 | 1 Solex Lębork | 2:43.50 | 557 | 15 | ||||
2. | Szeremeta Weronika | 00 | Skalar Słupsk | 2:53.68 | 465 | 12 | ||||
3. | Łopacińska Natalia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:55.24 | 452 | 11 | ||||
4. | Krzysztofowicz Aleksandra | 00 | Aquarius Słupsk | 2:59.24 | 423 | 10 | ||||
5. | Piestrzeniewicz Oliwia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:59.79 | 419 | 9 |
14 lat |
1. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 2:41.42 | 579 | 15 | ||||
2. | Ropela Klaudia | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:46.51 | 527 | 12 | ||||
3. | Dembkowska Monika | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:08.38 | 364 | 11 | ||||
4. | Kotlenga Agata | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:09.20 | 359 | 10 | ||||
5. | Kowalczyk Alicja | 01 | Ósemka Starogard Gd | 3:12.68 | 340 | 9 | ||||
6. | Sazon Anna | 01 | Aquarius Słupsk | 3:13.88 | 334 | 8 | ||||
7. | Grzybowska Natalia | 01 | Sambor Tczew | 3:15.43 | 326 | 7 | ||||
8. | Sowiak Julia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:29.39 | 265 | 6 | ||||
9. | Kołodziejska Martyna | 01 | Ósemka Starogard Gd | 3:30.18 | 262 | 5 | ||||
10. | Baranowska Marcelina | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:59.76 | 176 | 4 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 21.02.2015 - 11:24 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Szołoch Andrzej | 96 | MKP Gdańsk | 2:28.32 | 538 | 15 | ||||
2. | Konopka Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 2:30.84 | 511 | 12 | ||||
3. | Szczepankiewicz Mateusz | 96 | MKP Gdańsk | 2:32.11 | 499 | 11 | ||||
4. | Tołłoczko Dawid | 98 | 1 Solex Lębork | 2:33.50 | 485 | 10 | ||||
5. | Frączek Paweł | 98 | MKP Gdańsk | 2:41.38 | 418 | 9 | ||||
6. | Kunz Kacper | 97 | Delfin Gdynia | 2:42.75 | 407 | 8 | ||||
7. | Niemczyk Krzysztof | 98 | Delfin Gdynia | 2:46.89 | 378 | 7 | ||||
8. | Rubach Kamil | 97 | MKP Gdańsk | 2:53.15 | 338 | 6 |
16 lat |
1. | Kapica Hubert | 99 | MTS Kwidzyn | 2:31.41 | 506 | 15 | ||||
2. | Felchner Jan | 99 | Trójka Wejherowo | 2:31.98 | 500 | 12 | ||||
3. | Winiarski Jakub | 99 | 1 Solex Lębork | 2:32.94 | 491 | 11 | ||||
4. | Jaszczerski Michał | 99 | Sambor Tczew | 2:41.41 | 417 | 10 | ||||
5. | Walkowiak Miłosz | 99 | Sambor Tczew | 2:43.16 | 404 | 9 | ||||
6. | Tao Anh Kewin | 99 | Żabianka Gdańsk | 2:53.54 | 336 | 8 | ||||
7. | Górski Damian | 99 | MAL WOPR Malbork | 2:57.32 | 315 | 7 | ||||
8. | Szymański Dorian | 99 | Delfin Gdynia | 2:57.44 | 314 | 6 | ||||
9. | Kraus Przemysław | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:00.71 | 297 | 5 | ||||
10. | Gibas Jacek | 99 | Sambor Tczew | 3:11.41 | 250 | 4 | ||||
11. | Jankowski Kamil | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:15.30 | 235 | 3 | ||||
12. | Hennig Michał | 99 | Sambor Tczew | 3:28.92 | 192 | 2 | ||||
13. | Staniszewski Oskar | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:29.02 | 192 | 1 |
15 lat |
1. | Czop Filip | 00 | MTS Kwidzyn | 2:22.14 | 611 | 15 | |||||
2. | Wieczorkowski Maksymilian | 00 | Sambor Tczew | 2:46.51 | 380 | 12 | |||||
3. | Koziński Daniel | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:47.96 | 370 | 11 | |||||
4. | Szymiczek Jan | 00 | Ósemka Starogard Gd | 3:00.49 | 298 | 10 | |||||
5. | Talarowski Brajan | 00 | Sambor Tczew | 3:21.66 | 214 | 9 | |||||
DYSKW. | Romaniec Szymon | 00 | Delfin Gdynia | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu |
14 lat |
1. | Żurawski Marcel | 01 | Sambor Tczew | 2:28.53 | 536 | 15 | ||||
2. | Partyka Damian | 01 | Delfin Gdynia | 2:43.95 | 398 | 12 | ||||
3. | Lach Wojciech | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:47.96 | 370 | 11 | ||||
4. | Chrzan Jerzy | 01 | Sambor Tczew | 2:56.70 | 318 | 10 | ||||
5. | Hewelt Oskar | 01 | Delfin Gdynia | 3:01.52 | 293 | 9 | ||||
6. | Lichy Sebastian | 01 | Ósemka Starogard Gd | 3:02.03 | 291 | 8 | ||||
7. | Gajcy Konrad | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:10.20 | 255 | 7 | ||||
8. | Otolski Bartosz | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:14.47 | 238 | 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 21.02.2015 - 11:50 | Kobiet, 200m zmienny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Muzolf Weronika | 98 | MAL WOPR Malbork | 2:36.35 | 489 | 15 |
16 lat |
1. | Kędziora Martina | 99 | MTS Kwidzyn | 2:33.29 | 519 | 15 | ||||
2. | Zgoda Dominika | 99 | Delfin Gdynia | 2:37.36 | 479 | 12 | ||||
3. | Góreczna Daria | 99 | Delfin Gdynia | 2:39.54 | 460 | 11 | ||||
4. | Laskowska Weronika | 99 | Ósemka Starogard Gd | 2:46.96 | 401 | 10 |
15 lat |
1. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:24.18 | 623 | 15 | ||||
2. | Kulik Julia | 00 | 1 Solex Lębork | 2:36.95 | 483 | 12 | ||||
3. | Piestrzeniewicz Oliwia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:50.23 | 379 | 11 | ||||
4. | Mycio Wiktoria | 00 | Żabianka Gdańsk | 2:51.27 | 372 | 10 | ||||
5. | Szumska Wiktoria | 00 | Siódemka Sopot | 2:51.90 | 368 | 9 |
14 lat |
1. | Wett Oliwia | 01 | Sambor Tczew | 2:31.10 | 542 | 15 | ||||
2. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:35.44 | 497 | 12 | ||||
3. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:36.53 | 487 | 11 | ||||
4. | Ropela Klaudia | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:38.51 | 469 | 10 | ||||
5. | Ciostek Anastazja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:43.00 | 431 | 9 | ||||
6. | Morawska Nina | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:44.12 | 423 | 8 | ||||
7. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:44.95 | 416 | 7 | ||||
8. | Łagosz Katarzyna | 01 | Skalar Słupsk | 2:52.40 | 364 | 6 | ||||
9. | Kozdrowska Aleksandra | 01 | Skalar Słupsk | 2:52.72 | 362 | 5 | ||||
10. | Król Patrycja | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:53.15 | 360 | 4 | ||||
11. | Dembkowska Monika | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:57.26 | 335 | 3 | ||||
12. | Rutkowska Nikola | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:00.13 | 319 | 2 | ||||
13. | Wysokińska Agata | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:10.40 | 270 | 1 | ||||
14. | Łagownik Alicja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:14.86 | 252 | 1 |
PK | Wójtowicz Gabriela | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 2:20.10 | 680 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 21.02.2015 - 12:08 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Paluszkiewicz Dawid | 97 | MKP Gdańsk | 2:09.04 | 613 | 15 | ||||
2. | Szołoch Andrzej | 96 | MKP Gdańsk | 2:10.88 | 587 | 12 | ||||
3. | Olender Karol | 96 | MKP Gdańsk | 2:12.70 | 563 | 11 | ||||
4. | Konopka Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 2:13.70 | 551 | 10 | ||||
5. | Janicki Wojciech | 96 | MTS Kwidzyn | 2:16.25 | 520 | 9 | ||||
6. | Pietrzak Krzysztof | 96 | Delfin Gdynia | 2:18.44 | 496 | 8 | ||||
7. | Janczak Mikołaj | 97 | Delfin Gdynia | 2:20.67 | 473 | 7 | ||||
8. | Klimczuk Karol | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 2:22.55 | 454 | 6 | ||||
9. | Stiller Piotr | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:23.36 | 447 | 5 | ||||
10. | Niemczyk Krzysztof | 98 | Delfin Gdynia | 2:32.31 | 372 | 4 | ||||
11. | Szwaracki Jędrzej | 96 | MKP Gdańsk | 2:42.68 | 306 | 3 | ||||
12. | Nurkowski Filip | 97 | Żabianka Gdańsk | 2:47.73 | 279 | 2 |
16 lat |
1. | Latowski Mateusz | 99 | Żabianka Gdańsk | 2:14.59 | 540 | 15 | ||||
2. | Laskowski Michał | 99 | Delfin Gdynia | 2:15.65 | 527 | 12 | ||||
3. | Suchorz Wiktor | 99 | Siódemka Sopot | 2:30.86 | 383 | 11 | ||||
4. | Knasiak Mateusz | 99 | Ósemka Starogard Gd | 2:35.03 | 353 | 10 | ||||
5. | Lenckowski Rafał | 99 | Delfin Gdynia | 2:35.98 | 347 | 9 | ||||
6. | Kraus Przemysław | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:39.95 | 321 | 8 | ||||
7. | Bartoszewski Jan | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:45.98 | 288 | 7 | ||||
8. | Gibas Jacek | 99 | Sambor Tczew | 2:47.29 | 281 | 6 | ||||
9. | Piekarz Krystian | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:12.57 | 184 | 5 |
15 lat |
1. | Juraszek Adrian | 00 | Skalar Słupsk | 2:15.86 | 525 | 15 | |||||
2. | Czop Michał | 00 | MTS Kwidzyn | 2:18.76 | 493 | 12 | |||||
3. | Kalkowski Dawid | 00 | Sambor Tczew | 2:22.89 | 451 | 11 | |||||
4. | Krassowski Cyprian | 00 | Siódemka Sopot | 2:29.98 | 390 | 10 | |||||
5. | Hrycyk Maciej | 00 | 1 Solex Lębork | 2:30.00 | 390 | 9 | |||||
6. | Franciszkiewicz Jakub | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:34.89 | 354 | 8 | |||||
7. | Kubicki Konrad | 00 | MAL WOPR Malbork | 2:37.62 | 336 | 7 | |||||
8. | Domarad Jakub | 00 | Skalar Słupsk | 2:44.16 | 297 | 6 | |||||
DYSKW. | Brzozowski Krystian | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | ||||||||
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu |
14 lat |
1. | Żurawski Marcel | 01 | Sambor Tczew | 2:26.58 | 418 | 15 | |||||
2. | Horackiewicz Jan | 01 | 1 Solex Lębork | 2:26.94 | 415 | 12 | |||||
3. | Wilejto Igor | 01 | Sambor Tczew | 2:29.10 | 397 | 11 | |||||
4. | Majer Mikołaj | 01 | Delfin Gdynia | 2:41.58 | 312 | 10 | |||||
5. | Sienkiewicz Maksymilian | 01 | Delfin Gdynia | 2:44.02 | 298 | 9 | |||||
6. | Karmelitow Aleksander | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:47.23 | 281 | 8 | |||||
7. | Somogyi Szymon | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:54.40 | 248 | 7 | |||||
8. | Sobczak Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:56.06 | 241 | 6 | |||||
DYSKW. | Kortas Paweł | 01 | Ósemka Starogard Gd | ||||||||
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 21.02.2015 - 12:31 | Kobiet, 400m dowolny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Smoluchowska Magdalena | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 4:52.14 | 517 | 15 | ||||
2. | Grudnowska Alicja | 97 | Delfin Gdynia | 4:52.17 | 517 | 12 | ||||
3. | Gołaszewska Monika | 98 | MKP Gdańsk | 4:59.20 | 481 | 11 |
16 lat |
1. | Suchcicka Zuzanna | 99 | MOSiR Sopot | 4:38.05 | 600 | 15 | ||||
2. | Karaszkiewicz Daria | 99 | MTS Kwidzyn | 4:43.91 | 563 | 12 | ||||
3. | Berezowska Maja | 99 | Delfin Gdynia | 4:53.13 | 512 | 11 | ||||
4. | Szymula Aleksandra | 99 | MAL WOPR Malbork | 5:10.04 | 432 | 10 | ||||
5. | Wierzba Wiktoria | 99 | Ósemka Starogard Gd | 5:13.82 | 417 | 9 | ||||
6. | Wejer Agata | 99 | Trops Kartuzy | 5:16.07 | 408 | 8 | ||||
7. | Wierzbicka Angelika | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 5:51.23 | 297 | 7 | ||||
NIE UK. | Cyman Julia | 99 | Trops Kartuzy |
15 lat |
1. | Baryła Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:28.92 | 663 | 15 | ||||
2. | Wrońska Marianna | 00 | Siódemka Sopot | 4:50.81 | 524 | 12 | ||||
3. | Nowicka Patrycja | 00 | MTS Kwidzyn | 4:51.90 | 518 | 11 | ||||
4. | Głogowska Agata | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:58.84 | 483 | 10 | ||||
5. | Ciekańska Wiktoria | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:59.06 | 482 | 9 | ||||
6. | Ziemian Weronika | 00 | Siódemka Sopot | 5:04.36 | 457 | 8 | ||||
7. | Maksim Matylda | 00 | Żabianka Gdańsk | 5:09.51 | 435 | 7 | ||||
8. | Trella Matylda | 00 | Siódemka Sopot | 5:25.62 | 373 | 6 | ||||
9. | Zuchniewska Monika | 00 | MAL WOPR Malbork | 5:50.76 | 298 | 5 |
14 lat |
1. | Wett Oliwia | 01 | Sambor Tczew | 4:44.00 | 563 | 15 | ||||
2. | Krauze Alicja | 01 | MAL WOPR Malbork | 4:46.90 | 546 | 12 | ||||
3. | Łuszczyńska Natalia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:59.87 | 478 | 11 | ||||
4. | Kotlenga Agata | 01 | Żabianka Gdańsk | 5:09.76 | 433 | 10 | ||||
5. | Kowalczyk Alicja | 01 | Ósemka Starogard Gd | 5:12.61 | 422 | 9 | ||||
6. | Kołodziejska Aleksandra | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 5:13.70 | 417 | 8 | ||||
7. | Koszela Martyna | 01 | AZS AWFiS Gdańsk | 5:15.90 | 409 | 7 | ||||
8. | Karaszkiewicz Martyna | 01 | MTS Kwidzyn | 5:16.62 | 406 | 6 | ||||
9. | Lisowska Karolina | 01 | MAL WOPR Malbork | 5:30.13 | 358 | 5 | ||||
10. | Kapusta Kinga | 01 | MAL WOPR Malbork | 5:34.68 | 344 | 4 | ||||
11. | Sazon Anna | 01 | Aquarius Słupsk | 5:44.14 | 316 | 3 |
PK | Wójtowicz Gabriela | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 4:28.25 | 668 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 21.02.2015 - 13:07 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 4:00.36 | 688 | 15 | ||||
2. | Skierka Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 4:06.12 | 641 | 12 | ||||
3. | Olender Karol | 96 | MKP Gdańsk | 4:06.47 | 638 | 11 | ||||
4. | Mańczak Błażej | 98 | Delfin Gdynia | 4:15.13 | 575 | 10 | ||||
5. | Zuchowski Ernest | 97 | Delfin Gdynia | 4:17.08 | 562 | 9 | ||||
6. | Brzeziński Wojciech | 96 | MKP Gdańsk | 4:20.55 | 540 | 8 | ||||
7. | Kiryluk Damian | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:26.04 | 507 | 7 | ||||
8. | Frączek Paweł | 98 | MKP Gdańsk | 4:35.18 | 458 | 6 | ||||
9. | Mikołajczak Tomasz | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 5:10.40 | 319 | 5 | ||||
10. | Zuchniewski Kacper | 98 | MAL WOPR Malbork | 5:25.62 | 276 | 4 | ||||
NW | Klaus Tomasz | 96 | AZS AWFiS Gdańsk |
16 lat |
1. | Kurasz Kacper | 99 | Delfin Gdynia | 4:14.98 | 576 | 15 | ||||
2. | Panow Oliwer | 99 | Siódemka Sopot | 4:19.69 | 545 | 12 | ||||
3. | Lewiński Michał | 99 | Siódemka Sopot | 4:20.26 | 542 | 11 | ||||
4. | Nowy Mateusz | 99 | Delfin Gdynia | 4:22.61 | 527 | 10 | ||||
5. | Szweda Mateusz | 99 | Siódemka Sopot | 4:23.51 | 522 | 9 | ||||
6. | Molga Mateusz | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:23.73 | 521 | 8 | ||||
7. | Walkowiak Miłosz | 99 | Sambor Tczew | 4:25.06 | 513 | 7 | ||||
8. | Pieniaszek Dominik | 99 | Ósemka Starogard Gd | 4:29.57 | 488 | 6 | ||||
9. | Kruk Karol | 99 | Siódemka Sopot | 4:31.68 | 476 | 5 | ||||
10. | Jaszczerski Michał | 99 | Sambor Tczew | 4:37.11 | 449 | 4 |
15 lat |
1. | Kalkowski Dawid | 00 | Sambor Tczew | 4:11.41 | 601 | 15 | ||||
2. | Wieczorkowski Maksymilian | 00 | Sambor Tczew | 4:44.26 | 416 | 12 | ||||
3. | Socha Maksymilian | 00 | Trops Kartuzy | 4:47.63 | 401 | 11 | ||||
4. | Spierewka Patryk | 00 | Ósemka Starogard Gd | 4:51.46 | 386 | 10 | ||||
5. | Włodarczyk Paweł | 00 | MAL WOPR Malbork | 5:10.13 | 320 | 9 | ||||
NW | Kania Piotr | 00 | Dwójka Morena Gdańsk |
14 lat |
1. | Błański Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 4:27.84 | 497 | 15 | ||||
2. | Opała Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:28.03 | 496 | 12 | ||||
3. | Wilejto Igor | 01 | Sambor Tczew | 4:28.73 | 492 | 11 | ||||
4. | Dubiel Kornel | 01 | Żabianka Gdańsk | 4:42.59 | 423 | 10 | ||||
5. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 4:53.43 | 378 | 9 | ||||
6. | Chrzan Jerzy | 01 | Sambor Tczew | 4:54.64 | 373 | 8 | ||||
7. | Wójtowicz Michał | 01 | MAL WOPR Malbork | 4:59.93 | 354 | 7 | ||||
8. | Giedrewicz Jakub | 01 | Aquarius Słupsk | 5:22.05 | 286 | 6 | ||||
9. | Bielawa Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 5:26.08 | 275 | 5 | ||||
10. | Gajzler Bryan | 01 | Żabianka Gdańsk | 6:24.95 | 167 | 4 | ||||
NW | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia |