Liga Województwa Pomorskiego Juniorów 2015 Kartuzy, 23.1. - 26.4.2015 |
Konkurencja 25 26.04.2015 - 9:00 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Muzolf Weronika | 98 | MAL WOPR Malbork | 2:40.88 | 423 | 15,00 |
15 lat |
1. | Sobczyńska Julia | 00 | MAL WOPR Malbork | 2:41.63 | 417 | 15,00 | ||||
2. | Ziemian Weronika | 00 | Siódemka Sopot | 2:47.48 | 375 | 12,00 | ||||
3. | Ciekańska Wiktoria | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:52.10 | 345 | 11,00 | ||||
4. | Głogowska Agata | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:58.12 | 311 | 10,00 |
14 lat |
1. | Wett Oliwia | 01 | Sambor Tczew | 2:30.66 | 515 | 15,00 | ||||
2. | Kotlenga Agata | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:53.81 | 335 | 12,00 | ||||
3. | Morawska Nina | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:04.14 | 282 | 11,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 26.04.2015 - 9:07 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Konopka Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 2:09.64 | 587 | 15,00 | ||||
2. | Janicki Wojciech | 96 | MTS Kwidzyn | 2:11.56 | 561 | 12,00 | ||||
3. | Szołoch Andrzej | 96 | MKP Gdańsk | 2:13.26 | 540 | 11,00 | ||||
4. | Olender Karol | 96 | MKP Gdańsk | 2:14.14 | 530 | 10,00 | ||||
5. | Brzeziński Wojciech | 96 | MKP Gdańsk | 2:24.94 | 420 | 9,00 |
16 lat |
1. | Panow Oliwer | 99 | Siódemka Sopot | 2:15.24 | 517 | 15,00 | ||||
2. | Lewiński Michał | 99 | Siódemka Sopot | 2:16.88 | 498 | 12,00 | ||||
3. | Nowy Mateusz | 99 | Delfin Gdynia | 2:18.50 | 481 | 11,00 | ||||
4. | Suchorz Wiktor | 99 | Siódemka Sopot | 2:23.05 | 437 | 10,00 | ||||
5. | Kapica Hubert | 99 | MTS Kwidzyn | 2:26.47 | 407 | 9,00 | ||||
6. | Gibas Jacek | 99 | Sambor Tczew | 2:55.32 | 237 | 8,00 |
15 lat |
1. | Czop Michał | 00 | MTS Kwidzyn | 2:15.66 | 512 | 15,00 | ||||
2. | Kalkowski Dawid | 00 | Sambor Tczew | 2:21.48 | 451 | 12,00 | ||||
3. | Krassowski Cyprian | 00 | Siódemka Sopot | 2:25.74 | 413 | 11,00 | ||||
4. | Domarad Jakub | 00 | Skalar Słupsk | 2:35.78 | 338 | 10,00 |
14 lat |
1. | Wilejto Igor | 01 | Sambor Tczew | 2:30.17 | 377 | 15,00 | ||||
2. | Horackiewicz Jan | 01 | 1 Solex Lębork | 2:33.66 | 352 | 12,00 | ||||
3. | Karmelitow Aleksander | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:54.68 | 240 | 11,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 26.04.2015 - 9:17 | Kobiet, 100m dowolny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Olszewska Nikola | 98 | MTS Kwidzyn | 1:01.39 | 573 | 15,00 | ||||
2. | Wójcik Magdalena | 97 | 1 Solex Lębork | 1:05.60 | 470 | 12,00 | ||||
3. | Gołaszewska Monika | 98 | MKP Gdańsk | 1:08.41 | 414 | 11,00 | ||||
4. | Juchnowicz Natalia | 98 | MKP Gdańsk | 1:09.63 | 393 | 10,00 | ||||
5. | Cichy Dominika | 96 | MKP Gdańsk | 1:14.05 | 326 | 9,00 |
16 lat |
1. | Cyman Julia | 99 | Trops Kartuzy | 1:02.29 | 549 | 15,00 | ||||
2. | Suchcicka Zuzanna | 99 | MOSiR Sopot | 1:02.62 | 540 | 12,00 | ||||
3. | Laskowska Weronika | 99 | Ósemka Starogard Gd | 1:05.07 | 481 | 11,00 | ||||
4. | Berezowska Maja | 99 | Delfin Gdynia | 1:05.84 | 465 | 10,00 | ||||
5. | Galikowska Paulina | 99 | Ósemka Starogard Gd | 1:08.38 | 415 | 9,00 | ||||
6. | Góreczna Daria | 99 | Delfin Gdynia | 1:09.35 | 397 | 8,00 | ||||
7. | Wejer Agata | 99 | Trops Kartuzy | 1:09.84 | 389 | 7,00 | ||||
8. | Kwaśniewska Julia | 99 | Ósemka Starogard Gd | 1:12.15 | 353 | 6,00 | ||||
9. | Wierzbicka Angelika | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:14.11 | 326 | 5,00 | ||||
10. | Klonowska Magda | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:16.78 | 293 | 4,00 | ||||
11. | Dąbrowska Daria | 99 | Trops Kartuzy | 1:18.56 | 273 | 3,00 | ||||
12. | Pacho-Gorzula Klara | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:22.39 | 237 | 2,00 | ||||
13. | Jędrzejewska Marta | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:23.16 | 230 | 1,00 | ||||
14. | Peplińska Patrycja | 99 | Trops Kartuzy | 1:26.38 | 205 | 1,00 | ||||
15. | Machola Weronika | 99 | Trops Kartuzy | 1:28.75 | 189 | 1,00 |
15 lat |
1. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 57.80 | 687 | 15,00 | ||||
2. | Baryła Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:01.67 | 565 | 12,00 | ||||
3. | Szeremeta Weronika | 00 | Skalar Słupsk | 1:02.98 | 531 | 11,00 | ||||
4. | Nowicka Patrycja | 00 | MTS Kwidzyn | 1:03.10 | 528 | 10,00 | ||||
5. | Wrońska Marianna | 00 | Siódemka Sopot | 1:03.86 | 509 | 9,00 | ||||
6. | Lewandowicz Natalia | 00 | Żabianka Gdańsk | 1:04.09 | 504 | 8,00 | ||||
7. | Kawka Kinga | 00 | Siódemka Sopot | 1:06.02 | 461 | 7,00 | ||||
8. | Maksim Matylda | 00 | Żabianka Gdańsk | 1:07.05 | 440 | 6,00 | ||||
9. | Ziemian Weronika | 00 | Siódemka Sopot | 1:07.82 | 425 | 5,00 | ||||
10. | Trella Matylda | 00 | Siódemka Sopot | 1:08.23 | 417 | 4,00 | ||||
11. | Piestrzeniewicz Oliwia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:08.33 | 416 | 3,00 | ||||
12. | Kulik Julia | 00 | 1 Solex Lębork | 1:09.82 | 389 | 2,00 | ||||
13. | Giza Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:11.66 | 360 | 1,00 | ||||
14. | Łopacińska Natalia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:12.38 | 350 | 1,00 | ||||
15. | Maciąga Nadia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:14.11 | 326 | 1,00 | ||||
16. | Zuchniewska Monika | 00 | MAL WOPR Malbork | 1:16.59 | 295 | 1,00 | ||||
17. | Murawska Dominika | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:24.14 | 222 | 1,00 | ||||
18. | Kosińska Zofia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:25.33 | 213 | 1,00 |
14 lat |
1. | Krauze Alicja | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:01.67 | 565 | 15,00 | ||||
2. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:03.53 | 517 | 12,00 | ||||
3. | Łuszczyńska Natalia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:04.48 | 495 | 11,00 | ||||
4. | Kaczanowska Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:05.26 | 477 | 10,00 | ||||
5. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:05.73 | 467 | 9,00 | ||||
6. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:06.57 | 449 | 8,00 | ||||
7. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:07.72 | 427 | 7,00 | ||||
8. | Karaszkiewicz Martyna | 01 | MTS Kwidzyn | 1:08.68 | 409 | 6,00 | ||||
9. | Kołodziejska Aleksandra | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:09.71 | 391 | 5,00 | ||||
10. | Król Patrycja | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:10.48 | 379 | 4,00 | ||||
11. | Rutkowska Nikola | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:10.88 | 372 | 3,00 | ||||
12. | Zielińska Weronika | 01 | MTS Kwidzyn | 1:13.63 | 332 | 2,00 | ||||
13. | Ciegert Maja | 01 | Delfin Gdynia | 1:13.78 | 330 | 1,00 | ||||
14. | Kapusta Kinga | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:13.84 | 329 | 1,00 | ||||
15. | Niesiołowska Patrycja | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:15.45 | 309 | 1,00 | ||||
16. | Wysokińska Agata | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:16.82 | 292 | 1,00 | ||||
17. | Szpakowska Aleksandra | 01 | Siódemka Sopot | 1:20.07 | 258 | 1,00 | ||||
18. | Łagownik Alicja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:20.74 | 252 | 1,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 26.04.2015 - 9:38 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 51.16 | 677 | 15,00 | ||||
2. | Skierka Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 51.36 | 669 | 12,00 | ||||
3. | Małecki Mateusz | 98 | MKP Gdańsk | 53.39 | 596 | 11,00 | ||||
4. | Olender Karol | 96 | MKP Gdańsk | 55.92 | 519 | 10,00 | ||||
5. | Iwicki Emil | 96 | OSiR Chojnice | 59.05 | 440 | 9,00 |
16 lat |
1. | Latowski Mateusz | 99 | Żabianka Gdańsk | 55.12 | 541 | 15,00 | ||||
2. | Pieniaszek Dominik | 99 | Ósemka Starogard Gd | 56.46 | 504 | 12,00 | ||||
3. | Winiarski Jakub | 99 | 1 Solex Lębork | 56.87 | 493 | 11,00 | ||||
4. | Kurasz Kacper | 99 | Delfin Gdynia | 57.23 | 484 | 10,00 | ||||
5. | Nowy Mateusz | 99 | Delfin Gdynia | 57.60 | 474 | 9,00 | ||||
6. | Dymek Dawid | 99 | MAL WOPR Malbork | 57.84 | 469 | 8,00 | ||||
7. | Lewiński Michał | 99 | Siódemka Sopot | 57.87 | 468 | 7,00 | ||||
8. | Wagner Krzysztof | 99 | Skalar Słupsk | 58.02 | 464 | 6,00 | ||||
9. | Szweda Mateusz | 99 | Siódemka Sopot | 58.13 | 462 | 5,00 | ||||
10. | Walkowiak Miłosz | 99 | Sambor Tczew | 59.22 | 437 | 4,00 | ||||
11. | Kruk Karol | 99 | Siódemka Sopot | 59.35 | 434 | 3,00 | ||||
12. | Jaszczerski Michał | 99 | Sambor Tczew | 59.39 | 433 | 2,00 | ||||
13. | Bartoszewski Jan | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 59.91 | 422 | 1,00 | ||||
14. | Lenckowski Rafał | 99 | Delfin Gdynia | 1:00.04 | 419 | 1,00 | ||||
15. | Kąkol Jan | 99 | Siódemka Sopot | 1:01.18 | 396 | 1,00 | ||||
16. | Kraus Przemysław | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:02.64 | 369 | 1,00 | ||||
17. | Bartosiak Michał | 99 | Siódemka Sopot | 1:02.83 | 365 | 1,00 | ||||
18. | Fierka Mateusz | 99 | Trops Kartuzy | 1:04.26 | 342 | 1,00 | ||||
19. | Paluszkiewicz Rafał | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:05.47 | 323 | 1,00 | ||||
20. | Koniarski Piotr | 99 | Trops Kartuzy | 1:08.42 | 283 | 1,00 | ||||
21. | Gibas Jacek | 99 | Sambor Tczew | 1:09.09 | 275 | 1,00 | ||||
22. | Szymaniak Paweł | 99 | Delfin Gdynia | 1:10.12 | 263 | 1,00 |
15 lat |
1. | Kalkowski Dawid | 00 | Sambor Tczew | 57.04 | 489 | 15,00 | ||||
2. | Juraszek Adrian | 00 | Skalar Słupsk | 57.67 | 473 | 12,00 | ||||
3. | Adamczak Ziemowit | 00 | Trops Kartuzy | 58.23 | 459 | 11,00 | ||||
4. | Serżysko Kasper | 00 | Delfin Gdynia | 58.90 | 444 | 10,00 | ||||
5. | Jendruszewski Dominik | 00 | MAL WOPR Malbork | 59.62 | 428 | 9,00 | ||||
6. | Romaniec Szymon | 00 | Delfin Gdynia | 59.78 | 424 | 8,00 | ||||
7. | Krassowski Cyprian | 00 | Siódemka Sopot | 59.82 | 423 | 7,00 | ||||
8. | Socha Maksymilian | 00 | Trops Kartuzy | 1:00.95 | 400 | 6,00 | ||||
9. | Rybiński Piotr | 00 | Siódemka Sopot | 1:02.20 | 377 | 5,00 | ||||
10. | Wieczorkowski Maksymilian | 00 | Sambor Tczew | 1:02.25 | 376 | 4,00 | ||||
11. | Włodarczyk Paweł | 00 | MAL WOPR Malbork | 1:02.57 | 370 | 3,00 | ||||
12. | Franciszkiewicz Jakub | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:02.67 | 368 | 2,00 | ||||
13. | Kubicki Konrad | 00 | MAL WOPR Malbork | 1:03.03 | 362 | 1,00 | ||||
14. | Koziński Daniel | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:03.70 | 351 | SC 1 | 1,00 | |||
15. | Spierewka Patryk | 00 | Ósemka Starogard Gd | 1:03.70 | 351 | SC 2 | 1,00 | |||
16. | Wątor Jakub | 00 | Skalar Słupsk | 1:05.57 | 321 | 1,00 | ||||
17. | Kania Piotr | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:14.16 | 222 | 1,00 | ||||
18. | Kołtoński Oskar | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:20.06 | 176 | 1,00 |
14 lat |
1. | Błański Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 57.22 | 484 | 15,00 | ||||
2. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 57.75 | 471 | 12,00 | ||||
3. | Opała Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 59.29 | 435 | 11,00 | ||||
4. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:00.95 | 400 | 10,00 | ||||
5. | Wilejto Igor | 01 | Sambor Tczew | 1:01.02 | 399 | 9,00 | ||||
6. | Frelke Marceli | 01 | Sambor Tczew | 1:03.18 | 359 | 8,00 | ||||
7. | Lichy Sebastian | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:03.95 | 347 | 7,00 | ||||
8. | Chrzan Jerzy | 01 | Sambor Tczew | 1:04.26 | 342 | 6,00 | ||||
9. | Wójtowicz Michał | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:04.36 | 340 | 5,00 | ||||
10. | Guz Aleksander | 01 | Delfin Gdynia | 1:05.63 | 321 | 4,00 | ||||
11. | Lach Wojciech | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:06.44 | 309 | 3,00 | ||||
12. | Wojtczak Maciej | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:07.54 | 294 | 2,00 | ||||
13. | Bednarski Mateusz | 01 | MKP Gdańsk | 1:07.79 | 291 | 1,00 | ||||
14. | Nowak Aleksander | 01 | Siódemka Sopot | 1:08.37 | 283 | 1,00 | ||||
15. | Otolski Bartosz | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:09.48 | 270 | 1,00 | ||||
16. | Kisiel Filip | 01 | Delfin Gdynia | 1:10.16 | 262 | 1,00 | ||||
17. | Giedrewicz Jakub | 01 | Aquarius Słupsk | 1:10.73 | 256 | 1,00 | ||||
18. | Dobkowski Artur | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:10.80 | 255 | 1,00 | ||||
19. | Kąkol Szymon | 01 | Siódemka Sopot | 1:11.69 | 246 | 1,00 | ||||
20. | Wawrzyniak Robert | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:13.89 | 224 | 1,00 | ||||
21. | Małyszko Eryk | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:25.16 | 146 | 1,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 26.04.2015 - 9:57 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Olszewska Nikola | 98 | MTS Kwidzyn | 1:06.74 | 566 | 15,00 | ||||
2. | Juchnowicz Natalia | 98 | MKP Gdańsk | 1:13.73 | 420 | 12,00 | ||||
3. | Gołaszewska Monika | 98 | MKP Gdańsk | 1:14.36 | 409 | 11,00 | ||||
4. | Czerwińska Marta | 98 | Delfin Gdynia | 1:17.20 | 366 | 10,00 | ||||
NW | Chmielewska Julia, SG | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | - |
16 lat |
1. | Cyman Julia | 99 | Trops Kartuzy | 1:08.45 | 525 | 15,00 | ||||
2. | Karaszkiewicz Daria | 99 | MTS Kwidzyn | 1:08.81 | 517 | 12,00 | ||||
3. | Suchcicka Zuzanna | 99 | MOSiR Sopot | 1:10.23 | 486 | 11,00 | ||||
4. | Berezowska Maja | 99 | Delfin Gdynia | 1:14.20 | 412 | 10,00 | ||||
5. | Galikowska Paulina | 99 | Ósemka Starogard Gd | 1:14.36 | 409 | 9,00 | ||||
6. | Zgoda Dominika | 99 | Delfin Gdynia | 1:14.57 | 406 | 8,00 | ||||
7. | Machalewska Aleksandra | 99 | MTS Kwidzyn | 1:16.96 | 369 | 7,00 | ||||
8. | Mielewczyk Elżbieta | 99 | Trops Kartuzy | 1:20.70 | 320 | 6,00 | ||||
9. | Dąbrowska Daria | 99 | Trops Kartuzy | 1:27.56 | 250 | 5,00 | ||||
10. | Machola Weronika | 99 | Trops Kartuzy | 1:32.19 | 215 | SC 1 | 4,00 | |||
11. | Peplińska Patrycja | 99 | Trops Kartuzy | 1:32.19 | 215 | SC 2 | 3,00 |
15 lat |
1. | Baryła Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:07.49 | 548 | 15,00 | ||||
2. | Lewandowicz Natalia | 00 | Żabianka Gdańsk | 1:09.41 | 503 | 12,00 | ||||
3. | Wrońska Marianna | 00 | Siódemka Sopot | 1:11.44 | 462 | 11,00 | ||||
4. | Nowicka Patrycja | 00 | MTS Kwidzyn | 1:11.88 | 453 | 10,00 | ||||
5. | Sobczyńska Julia | 00 | MAL WOPR Malbork | 1:13.26 | 428 | 9,00 | ||||
6. | Szumska Wiktoria | 00 | Siódemka Sopot | 1:18.96 | 342 | 8,00 | ||||
7. | Trella Matylda | 00 | Siódemka Sopot | 1:20.70 | 320 | 7,00 | ||||
8. | Zuchniewska Monika | 00 | MAL WOPR Malbork | 1:29.54 | 234 | 6,00 |
14 lat |
1. | Kaczanowska Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:08.34 | 527 | 15,00 | ||||
2. | Ciostek Anastazja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:09.00 | 512 | 12,00 | ||||
3. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:10.19 | 487 | 11,00 | ||||
4. | Łagosz Katarzyna | 01 | Skalar Słupsk | 1:10.84 | 473 | 10,00 | ||||
5. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:15.07 | 398 | 9,00 | ||||
6. | Kozdrowska Aleksandra | 01 | Skalar Słupsk | 1:16.23 | 380 | 8,00 | ||||
7. | Rutkowska Nikola | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:18.92 | 342 | 7,00 | ||||
8. | Kapusta Kinga | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:22.41 | 301 | 6,00 | ||||
9. | Wysokińska Agata | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:25.04 | 273 | 5,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 26.04.2015 - 10:09 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Skierka Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 55.76 | 676 | 15,00 | ||||
2. | Małecki Mateusz | 98 | MKP Gdańsk | 1:01.51 | 503 | 12,00 | ||||
3. | Pietrzak Krzysztof | 96 | Delfin Gdynia | 1:01.71 | 498 | SC 1 | 11,00 | |||
4. | Brzeziński Wojciech | 96 | MKP Gdańsk | 1:01.71 | 498 | SC 2 | 10,00 | |||
5. | Janczak Mikołaj | 97 | Delfin Gdynia | 1:02.18 | 487 | 9,00 | ||||
6. | Rubach Kamil | 97 | MKP Gdańsk | 1:03.76 | 452 | 8,00 | ||||
7. | Frączek Paweł | 98 | MKP Gdańsk | 1:03.78 | 451 | 7,00 |
16 lat |
1. | Kurasz Kacper | 99 | Delfin Gdynia | 1:02.51 | 479 | 15,00 | ||||
2. | Górski Damian | 99 | MAL WOPR Malbork | 1:09.22 | 353 | 12,00 | ||||
3. | Kąkol Jan | 99 | Siódemka Sopot | 1:09.57 | 348 | 11,00 | ||||
4. | Fierka Mateusz | 99 | Trops Kartuzy | 1:12.30 | 310 | 10,00 | ||||
5. | Bartoszewski Jan | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:13.80 | 291 | 9,00 | ||||
6. | Koniarski Piotr | 99 | Trops Kartuzy | 1:24.74 | 192 | 8,00 |
15 lat |
1. | Romaniec Szymon | 00 | Delfin Gdynia | 1:05.39 | 419 | 15,00 | ||||
2. | Kęsik Konrad | 00 | Żabianka Gdańsk | 1:05.66 | 414 | 12,00 | ||||
3. | Hrycyk Maciej | 00 | 1 Solex Lębork | 1:06.75 | 394 | 11,00 | ||||
4. | Socha Maksymilian | 00 | Trops Kartuzy | 1:08.65 | 362 | 10,00 | ||||
5. | Brzozowski Krystian | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:10.85 | 329 | 9,00 | ||||
6. | Włodarczyk Paweł | 00 | MAL WOPR Malbork | 1:25.12 | 190 | 8,00 |
14 lat |
1. | Błański Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 1:03.90 | 449 | 15,00 | |||||
2. | Dubiel Kornel | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:07.91 | 374 | 12,00 | |||||
3. | Majer Mikołaj | 01 | Delfin Gdynia | 1:10.44 | 335 | 11,00 | |||||
4. | Frelke Marceli | 01 | Sambor Tczew | 1:11.52 | 320 | 10,00 | |||||
5. | Wójtowicz Michał | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:20.07 | 228 | 9,00 | |||||
6. | Somogyi Szymon | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:22.70 | 207 | 8,00 | |||||
7. | Małyszko Eryk | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:45.52 | 99 | 7,00 | |||||
DYSKW. | Gajzler Bryan | 01 | Żabianka Gdańsk | - | |||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociagnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 26.04.2015 - 10:18 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Muzolf Weronika | 98 | MAL WOPR Malbork | 1:23.77 | 412 | 15,00 | |||||
DYSKW. | Cichy Dominika | 96 | MKP Gdańsk | - | |||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) |
16 lat |
1. | Drabik Martyna | 99 | Skalar Słupsk | 1:12.20 | 644 | 15,00 | ||||
2. | Kędziora Martina | 99 | MTS Kwidzyn | 1:14.33 | 590 | 12,00 | ||||
3. | Małyga Magda | 99 | Delfin Gdynia | 1:24.44 | 402 | 11,00 | ||||
4. | Machalewska Aleksandra | 99 | MTS Kwidzyn | 1:28.13 | 354 | 10,00 | ||||
5. | Mielewczyk Elżbieta | 99 | Trops Kartuzy | 1:31.86 | 312 | 9,00 | ||||
6. | Klonowska Magda | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:38.91 | 250 | 8,00 | ||||
7. | Pacho-Gorzula Klara | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:50.29 | 180 | 7,00 |
15 lat |
1. | Hallmann Weronika | 00 | 1 Solex Lębork | 1:15.17 | 570 | 15,00 | ||||
2. | Szeremeta Weronika | 00 | Skalar Słupsk | 1:18.98 | 492 | 12,00 | ||||
3. | Piestrzeniewicz Oliwia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:22.41 | 433 | 11,00 | ||||
4. | Łopacińska Natalia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:24.17 | 406 | 10,00 | ||||
5. | Giza Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:35.42 | 279 | 9,00 | ||||
6. | Kosińska Zofia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:43.24 | 220 | 8,00 | ||||
7. | Murawska Dominika | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:45.63 | 205 | 7,00 |
14 lat |
1. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 1:13.73 | 605 | 15,00 | ||||
2. | Ropela Klaudia | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:20.63 | 462 | 12,00 | ||||
3. | Dembkowska Monika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:22.88 | 425 | 11,00 | ||||
4. | Niesiołowska Patrycja | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:35.31 | 280 | 10,00 | ||||
5. | Zielińska Weronika | 01 | MTS Kwidzyn | 1:35.50 | 278 | 9,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 26.04.2015 - 10:27 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Paluszkiewicz Dawid | 97 | MKP Gdańsk | 1:07.61 | 556 | 15,00 | ||||
2. | Janicki Wojciech | 96 | MTS Kwidzyn | 1:09.70 | 507 | 12,00 | ||||
3. | Frączek Paweł | 98 | MKP Gdańsk | 1:11.68 | 466 | 11,00 | ||||
4. | Konopka Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:13.94 | 425 | 10,00 | ||||
5. | Niemczyk Krzysztof | 98 | Delfin Gdynia | 1:16.22 | 388 | 9,00 | ||||
6. | Rubach Kamil | 97 | MKP Gdańsk | 1:19.37 | 343 | 8,00 |
16 lat |
1. | Winiarski Jakub | 99 | 1 Solex Lębork | 1:07.69 | 554 | 15,00 | ||||
2. | Kapica Hubert | 99 | MTS Kwidzyn | 1:10.30 | 494 | 12,00 | ||||
3. | Jaszczerski Michał | 99 | Sambor Tczew | 1:16.70 | 381 | 11,00 | ||||
4. | Walkowiak Miłosz | 99 | Sambor Tczew | 1:17.79 | 365 | 10,00 | ||||
5. | Wagner Krzysztof | 99 | Skalar Słupsk | 1:19.01 | 348 | 9,00 | ||||
6. | Górski Damian | 99 | MAL WOPR Malbork | 1:25.04 | 279 | 8,00 | ||||
7. | Szymaniak Paweł | 99 | Delfin Gdynia | 1:26.32 | 267 | 7,00 |
15 lat |
1. | Czop Filip | 00 | MTS Kwidzyn | 1:07.68 | 554 | 15,00 | ||||
2. | Juraszek Adrian | 00 | Skalar Słupsk | 1:09.37 | 515 | 12,00 | ||||
3. | Koziński Daniel | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:18.83 | 351 | 11,00 | ||||
4. | Szymiczek Jan | 00 | Ósemka Starogard Gd | 1:20.54 | 329 | 10,00 | ||||
5. | Wieczorkowski Maksymilian | 00 | Sambor Tczew | 1:22.89 | 301 | 9,00 | ||||
6. | Jabczyński Krzysztof | 00 | Skalar Słupsk | 1:25.20 | 278 | 8,00 | ||||
7. | Wątor Jakub | 00 | Skalar Słupsk | 1:33.63 | 209 | 7,00 | ||||
8. | Kania Piotr | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:36.03 | 194 | 6,00 | ||||
9. | Kołtoński Oskar | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:39.04 | 177 | 5,00 |
14 lat |
1. | Żurawski Marcel | 01 | Sambor Tczew | 1:11.31 | 474 | 15,00 | ||||
2. | Lach Wojciech | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:20.38 | 331 | 12,00 | ||||
3. | Chrzan Jerzy | 01 | Sambor Tczew | 1:23.59 | 294 | 11,00 | ||||
4. | Hewelt Oskar | 01 | Delfin Gdynia | 1:24.64 | 283 | 10,00 | ||||
5. | Lichy Sebastian | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:26.68 | 264 | 9,00 | ||||
6. | Bednarski Mateusz | 01 | MKP Gdańsk | 1:28.32 | 249 | 8,00 | ||||
7. | Kąkol Szymon | 01 | Siódemka Sopot | 1:30.74 | 230 | 7,00 | ||||
8. | Dobkowski Artur | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:37.60 | 184 | 6,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 26.04.2015 - 10:37 | Kobiet, 100m zmienny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Czerwińska Marta | 98 | Delfin Gdynia | 1:20.26 | 366 | 15,00 | ||||
NW | Chmielewska Julia, SG | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | - |
16 lat |
1. | Kędziora Martina | 99 | MTS Kwidzyn | 1:08.71 | 584 | 15,00 | ||||
2. | Drabik Martyna | 99 | Skalar Słupsk | 1:09.10 | 574 | 12,00 | ||||
3. | Karaszkiewicz Daria | 99 | MTS Kwidzyn | 1:10.58 | 539 | 11,00 | ||||
4. | Małyga Magda | 99 | Delfin Gdynia | 1:14.59 | 456 | 10,00 | ||||
5. | Laskowska Weronika | 99 | Ósemka Starogard Gd | 1:16.00 | 431 | 9,00 | ||||
6. | Wejer Agata | 99 | Trops Kartuzy | 1:21.42 | 351 | 8,00 | ||||
7. | Kwaśniewska Julia | 99 | Ósemka Starogard Gd | 1:23.03 | 331 | 7,00 | ||||
8. | Wierzbicka Angelika | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:24.82 | 310 | 6,00 | ||||
9. | Jędrzejewska Marta | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:33.22 | 234 | 5,00 |
15 lat |
1. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:06.59 | 642 | 15,00 | ||||
2. | Hallmann Weronika | 00 | 1 Solex Lębork | 1:12.52 | 497 | 12,00 | ||||
3. | Ciekańska Wiktoria | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:17.80 | 402 | 11,00 | ||||
4. | Maksim Matylda | 00 | Żabianka Gdańsk | 1:18.32 | 394 | 10,00 | ||||
5. | Kulik Julia | 00 | 1 Solex Lębork | 1:18.83 | 387 | 9,00 | ||||
6. | Kawka Kinga | 00 | Siódemka Sopot | 1:19.43 | 378 | 8,00 | ||||
7. | Głogowska Agata | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:19.53 | 376 | 7,00 | ||||
8. | Szumska Wiktoria | 00 | Siódemka Sopot | 1:22.19 | 341 | 6,00 |
14 lat |
1. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:09.10 | 574 | 15,00 | |||||
2. | Wett Oliwia | 01 | Sambor Tczew | 1:09.22 | 571 | 12,00 | |||||
3. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 1:12.29 | 501 | 11,00 | |||||
4. | Ciostek Anastazja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:12.60 | 495 | 10,00 | |||||
5. | Krauze Alicja | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:12.97 | 488 | 9,00 | |||||
6. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:14.32 | 461 | 8,00 | |||||
7. | Ropela Klaudia | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:14.50 | 458 | 7,00 | |||||
8. | Łuszczyńska Natalia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:15.16 | 446 | 6,00 | |||||
9. | Łagosz Katarzyna | 01 | Skalar Słupsk | 1:16.74 | 419 | 5,00 | |||||
10. | Dembkowska Monika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:16.98 | 415 | 4,00 | |||||
11. | Kozdrowska Aleksandra | 01 | Skalar Słupsk | 1:20.06 | 369 | 3,00 | |||||
12. | Morawska Nina | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:20.26 | 366 | 2,00 | |||||
13. | Kołodziejska Aleksandra | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:20.32 | 365 | 1,00 | |||||
14. | Król Patrycja | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:20.42 | 364 | 1,00 | |||||
15. | Karaszkiewicz Martyna | 01 | MTS Kwidzyn | 1:22.02 | 343 | 1,00 | |||||
16. | Kotlenga Agata | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:22.57 | 336 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Ciegert Maja | 01 | Delfin Gdynia | - | |||||||
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu | |||||||||||
DYSKW. | Szpakowska Aleksandra | 01 | Siódemka Sopot | - | |||||||
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu | |||||||||||
DYSKW. | Łagownik Alicja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | - | |||||||
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 26.04.2015 - 10:51 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | FINA | Pkt |
17 - 19 lat |
1. | Paluszkiewicz Dawid | 97 | MKP Gdańsk | 59.65 | 614 | 15,00 | ||||
2. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 59.84 | 608 | 12,00 | ||||
3. | Szołoch Andrzej | 96 | MKP Gdańsk | 1:03.16 | 517 | 11,00 | ||||
4. | Janczak Mikołaj | 97 | Delfin Gdynia | 1:06.06 | 452 | 10,00 | ||||
5. | Pietrzak Krzysztof | 96 | Delfin Gdynia | 1:06.12 | 451 | 9,00 | ||||
6. | Niemczyk Krzysztof | 98 | Delfin Gdynia | 1:08.10 | 412 | 8,00 | ||||
7. | Iwicki Emil | 96 | OSiR Chojnice | 1:11.39 | 358 | 7,00 |
16 lat |
1. | Latowski Mateusz | 99 | Żabianka Gdańsk | 1:01.51 | 560 | 15,00 | |||||
2. | Dymek Dawid | 99 | MAL WOPR Malbork | 1:05.38 | 466 | 12,00 | |||||
3. | Panow Oliwer | 99 | Siódemka Sopot | 1:06.69 | 439 | 11,00 | |||||
4. | Pieniaszek Dominik | 99 | Ósemka Starogard Gd | 1:07.14 | 430 | 10,00 | |||||
5. | Szweda Mateusz | 99 | Siódemka Sopot | 1:08.92 | 398 | 9,00 | |||||
6. | Suchorz Wiktor | 99 | Siódemka Sopot | 1:09.45 | 389 | 8,00 | |||||
7. | Bartosiak Michał | 99 | Siódemka Sopot | 1:09.53 | 387 | 7,00 | |||||
8. | Lenckowski Rafał | 99 | Delfin Gdynia | 1:11.23 | 360 | 6,00 | |||||
9. | Kraus Przemysław | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:11.80 | 352 | 5,00 | |||||
10. | Paluszkiewicz Rafał | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:14.12 | 320 | 4,00 | |||||
DYSKW. | Kruk Karol | 99 | Siódemka Sopot | - | |||||||
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu |
15 lat |
1. | Czop Filip | 00 | MTS Kwidzyn | 1:03.07 | 519 | 15,00 | ||||
2. | Czop Michał | 00 | MTS Kwidzyn | 1:04.35 | 489 | 12,00 | ||||
3. | Hrycyk Maciej | 00 | 1 Solex Lębork | 1:07.37 | 426 | 11,00 | ||||
4. | Kęsik Konrad | 00 | Żabianka Gdańsk | 1:08.54 | 404 | 10,00 | ||||
5. | Adamczak Ziemowit | 00 | Trops Kartuzy | 1:10.23 | 376 | 9,00 | ||||
6. | Szymiczek Jan | 00 | Ósemka Starogard Gd | 1:11.44 | 357 | 8,00 | ||||
7. | Franciszkiewicz Jakub | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:12.98 | 335 | 7,00 | ||||
8. | Brzozowski Krystian | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:13.42 | 329 | 6,00 | ||||
9. | Serżysko Kasper | 00 | Delfin Gdynia | 1:13.56 | 327 | 5,00 | ||||
10. | Jendruszewski Dominik | 00 | MAL WOPR Malbork | 1:13.64 | 326 | 4,00 | ||||
11. | Jabczyński Krzysztof | 00 | Skalar Słupsk | 1:14.54 | 314 | 3,00 | ||||
12. | Kubicki Konrad | 00 | MAL WOPR Malbork | 1:14.64 | 313 | 2,00 | ||||
13. | Domarad Jakub | 00 | Skalar Słupsk | 1:15.30 | 305 | 1,00 | ||||
14. | Spierewka Patryk | 00 | Ósemka Starogard Gd | 1:15.57 | 302 | 1,00 | ||||
15. | Rybiński Piotr | 00 | Siódemka Sopot | 1:16.82 | 287 | 1,00 |
14 lat |
1. | Horackiewicz Jan | 01 | 1 Solex Lębork | 1:07.41 | 425 | 15,00 | ||||
2. | Opała Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:07.45 | 424 | 12,00 | ||||
3. | Żurawski Marcel | 01 | Sambor Tczew | 1:09.19 | 393 | 11,00 | ||||
4. | Dubiel Kornel | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:09.25 | 392 | 10,00 | ||||
5. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 1:12.32 | 344 | 9,00 | ||||
6. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:14.66 | 313 | 8,00 | ||||
7. | Majer Mikołaj | 01 | Delfin Gdynia | 1:15.49 | 303 | 7,00 | ||||
8. | Karmelitow Aleksander | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:17.10 | 284 | 6,00 | ||||
9. | Wojtczak Maciej | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:19.14 | 263 | 5,00 | ||||
10. | Giedrewicz Jakub | 01 | Aquarius Słupsk | 1:19.76 | 256 | 4,00 | ||||
11. | Hewelt Oskar | 01 | Delfin Gdynia | 1:19.80 | 256 | 3,00 | ||||
12. | Otolski Bartosz | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:19.86 | 256 | 2,00 | ||||
13. | Kisiel Filip | 01 | Delfin Gdynia | 1:20.37 | 251 | 1,00 | ||||
14. | Guz Aleksander | 01 | Delfin Gdynia | 1:20.68 | 248 | 1,00 | ||||
15. | Somogyi Szymon | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:23.24 | 226 | 1,00 | ||||
16. | Wawrzyniak Robert | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:34.29 | 155 | 1,00 | ||||
17. | Gajzler Bryan | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:38.19 | 137 | 1,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 26.04.2015 - 11:09 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | FINA | Pkt |
14 - 16 lat |
1. | Dwójka Morena Gdańsk 16 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:39.20 | 527 | 30,00 |
Ciostek Anastazja Baryła Julia | 01 00 | 1:07.93 1:21.80 | Klonowska Julia Łuszczyńska Natalia | 00 01 | 1:06.08 1:03.39 |
2. | Żabianka Gdańsk 16 | Żabianka Gdańsk | 4:40.62 | 519 | 24,00 |
Kaczanowska Maria Ropela Klaudia | 01 01 | 1:07.71 1:19.74 | Miodek Karolina Kuropatwa Weronika | 01 01 | 1:08.26 1:04.91 |
3. | MTS Kwidzyn 16 | MTS Kwidzyn | 4:43.16 | 505 | 22,00 |
Machalewska Aleksandra Kędziora Martina | 99 99 | 1:15.98 1:14.96 | Karaszkiewicz Daria Nowicka Patrycja | 99 00 |
4. | Skalar Słupsk 16 | Skalar Słupsk | 4:48.64 | 477 | 20,00 |
Łagosz Katarzyna Rutkowska Agnieszka | 01 01 | 1:11.80 1:13.06 | Kozdrowska Aleksandra Szeremeta Weronika | 01 00 | 1:20.09 1:03.69 |
5. | Siódemka Sopot 16 | Siódemka Sopot | 5:05.16 | 403 | 18,00 |
Wrońska Marianna Kawka Kinga | 00 00 | 1:11.89 1:17.81 | Ziemian Weronika Trella Matylda | 00 00 | 1:27.19 1:08.27 |
6. | Delfin Gdynia 16 | Delfin Gdynia | 5:10.26 | 384 | 16,00 |
Berezowska Maja Małyga Magda | 99 99 | 1:14.92 1:25.02 | Góreczna Daria Zgoda Dominika | 99 99 | 1:20.36 1:09.96 |
7. | MAL WOPR Malbork 16 | MAL WOPR Malbork | 5:26.06 | 331 | 14,00 |
Kapusta Kinga Zuchniewska Monika | 01 00 | 1:22.24 1:44.15 | Sobczyńska Julia Krauze Alicja | 00 01 | 1:15.80 1:03.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 26.04.2015 - 11:21 | Mężczyzn, 4 x 100m zmienny | 14 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | FINA | Pkt |
14 - 16 lat |
1. | Delfin Gdynia 16 | Delfin Gdynia | 4:19.76 | 450 | 30,00 |
Błański Piotr Romaniec Szymon | 01 00 | 1:07.29 1:14.77 | Nowy Mateusz Kurasz Kacper | 99 99 | 1:01.14 56.56 |
2. | Sambor Tczew 16 | Sambor Tczew | 4:22.06 | 438 | 24,00 |
Kalkowski Dawid Żurawski Marcel | 00 01 | 1:03.91 1:11.75 | Walkowiak Miłosz Jaszczerski Michał | 99 99 | 1:06.74 59.66 |
3. | Siódemka Sopot 16 | Siódemka Sopot | 4:31.13 | 396 | 22,00 |
Panow Oliwer Suchorz Wiktor | 99 99 | 1:07.64 1:18.34 | Lewiński Michał Szweda Mateusz | 99 99 | 1:06.84 58.31 |
4. | Żabianka Gdańsk 16 | Żabianka Gdańsk | 4:36.39 | 374 | 20,00 |
Kęsik Konrad Latowski Mateusz | 00 99 | 1:07.23 1:11.69 | Dubiel Kornel Otolski Bartosz | 01 01 | 1:09.21 1:08.26 |
5. | MAL WOPR Malbork 16 | MAL WOPR Malbork | 4:39.31 | 362 | 18,00 |
Górski Damian Dymek Dawid | 99 99 | 1:12.21 1:13.21 | Kubicki Konrad Jendruszewski Dominik | 00 00 | 1:13.05 1:00.84 |
6. | Dwójka Morena Gdańsk 16 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:39.86 | 360 | 16,00 |
Opała Krystian Koziński Daniel | 01 00 | 1:07.48 1:18.59 | Karmelitow Aleksander Bartoszewski Jan | 01 99 | 1:13.25 1:00.54 |
DYSKW. | Ósemka Starogard Gd 16 | Ósemka Starogard Gd | - | ||||||||
S4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa |
Spierewka Patryk, Lichy Sebastian, Pieniaszek Dominik, Szymiczek Jan |
NW | Skalar Słupsk 16 | Skalar Słupsk | - |
17 - 19 lat |
1. | MKP Gdańsk 19 | MKP Gdańsk | 4:04.38 | 541 | 30,00 |
Paluszkiewicz Dawid | 97 | 59.32 1:11.10 | Olender Karol | 96 | 59.64 54.32 |
2. | Delfin Gdynia 19 | Delfin Gdynia | 4:08.21 | 516 | 24,00 |
Pietrzak Krzysztof Konopka Mateusz | 96 97 | 1:02.23 1:11.56 | Janczak Mikołaj Arndt Mateusz | 97 98 | 1:01.67 52.75 |
PK | MTS Kwidzyn 16 | MTS Kwidzyn | 4:12.73 | 489 | - |
Czop Michał Czop Filip | 00 00 | 1:07.79 1:07.64 | Janicki Wojciech Kapica Hubert | 96 99 | 58.48 58.82 |
PK | Trops Kartuzy 16 | Trops Kartuzy | 4:33.43 | 386 | - |
Skierka Jakub Fierka Mateusz | 98 99 | 54.65 1:27.28 | Adamczak Ziemowit Socha Maksymilian | 00 00 | 1:09.63 1:01.87 |