Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2012 Chojnice, 4.3. - 21.4.2012 |
Konkurencja 13 21.4.2012 - 9:30 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Krauze Alicja | 01 | Delfin Malbork | 1:32.66 | 309 | |||||
2. | Ciostek Anastazja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:34.06 | 296 | |||||
3. | Kaczmarek Dominika | 01 | 1 Solex Lębork | 1:36.67 | 272 | |||||
4. | Rodziewicz Marcelina | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:37.15 | 268 | |||||
5. | Rutkowska Nikola | 01 | Siódemka Sopot | 1:39.63 | 249 | |||||
6. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:40.84 | 240 | |||||
7. | Smolak Maja | 01 | Delfin Gdynia | 1:44.20 | 217 | |||||
8. | Łagosz Katarzyna | 01 | Skalar Słupsk | 1:44.54 | 215 | |||||
9. | Konowrocka Magdalena | 01 | Delfin Malbork | 1:45.06 | 212 | |||||
10. | Kozdrowska Aleksandra | 01 | Skalar Słupsk | 1:46.68 | 203 | |||||
11. | Sycha Klaudia | 01 | 1 Solex Lębork | 1:50.13 | 184 | |||||
12. | Trzcińska Miriam | 01 | Siódemka Sopot | 1:50.65 | 181 | |||||
13. | Niesiołowska Patrycja | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:50.94 | 180 | |||||
14. | Paszek Paulina | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:51.79 | 176 | |||||
15. | Godlewska Julia | 01 | Olimp Lębork | 1:52.40 | 173 | |||||
16. | Łagownik Alicja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:52.66 | 172 | |||||
17. | Kaczanowska Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:52.72 | 172 | |||||
18. | Konieczna Karolina | 01 | Siódemka Gdynia | 1:53.56 | 168 | |||||
19. | Wilde Sara | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:53.77 | 167 | |||||
20. | Reschke Zuzanna | 01 | Sambor Tczew | 1:54.17 | 165 | |||||
21. | Raulin Karolina | 01 | Delfin Gdynia | 1:54.24 | 165 | |||||
22. | Gustek Agata | 01 | Delfin Gdynia | 1:54.82 | 162 | |||||
23. | Humięcka Barbara | 01 | Siódemka Sopot | 1:55.09 | 161 | |||||
24. | Dolna Sandra | 01 | Skalar Słupsk | 1:55.15 | 161 | |||||
25. | Niski Maria | 01 | Siódemka Sopot | 1:55.24 | 161 | |||||
26. | Dowgiałło Barbara | 01 | Siódemka Sopot | 1:55.83 | 158 | |||||
27. | Wysokińska Agata | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:56.06 | 157 | |||||
28. | Lewna Weronika | 01 | Skalar Słupsk | 1:56.49 | 155 | |||||
29. | Lisowska Karolina | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:59.22 | 145 | |||||
30. | Juwa Marta | 01 | Siódemka Gdynia | 1:59.58 | 144 | |||||
31. | Żurawska Marcelina | 01 | Sambor Tczew | 2:00.51 | 140 | |||||
32. | Sowiak Julia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:02.23 | 134 | |||||
33. | Szymczak Dominika | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:02.36 | 134 | |||||
34. | Andrysiak Julia | 01 | Sambor Tczew | 2:04.11 | 128 | |||||
35. | Orlikowska Viktoria | 01 | Delfin Gdynia | 2:04.22 | 128 | |||||
36. | Miszk Wiktoria | 01 | Olimp Lębork | 2:04.76 | 126 | |||||
37. | Gort Wiktoria | 01 | Ósemka Starogard Gd | 2:05.44 | 124 | |||||
38. | Podgórska Wiktoria | 01 | Ósemka Starogard Gd | 2:06.08 | 122 | |||||
39. | Szpakowska Aleksandra | 01 | Siódemka Sopot | 2:07.15 | 119 | |||||
40. | Góra Antonina | 01 | Siódemka Sopot | 2:08.84 | 115 | |||||
41. | Figacz Julia | 01 | Skalar Słupsk | 2:10.27 | 111 | |||||
42. | Leszczyńska Anna | 01 | Ósemka Starogard Gd | 2:29.00 | 74 | |||||
DYSKW. | Szweda Adrianna | 01 | Skalar Słupsk | |||||||
DYSKW. | Gryniuk Wiktoria | 01 | Ósemka Starogard Gd | |||||||
DYSKW. | Zielińska Marta | 01 | Ósemka Starogard Gd | |||||||
DYSKW. | Ropela Klaudia | 01 | Żabianka Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21.4.2012 - 9:56 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Syldatk Hubert | 01 | 1 Solex Lębork | 1:35.00 | 200 | |||||
2. | Partyka Damian | 01 | Delfin Gdynia | 1:36.58 | 190 | |||||
3. | Żurawski Marcel | 01 | Sambor Tczew | 1:37.69 | 184 | |||||
4. | Lach Wojciech | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:39.58 | 174 | |||||
5. | Opała Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:41.74 | 163 | |||||
6. | Chrzan Jerzy | 01 | Sambor Tczew | 1:43.59 | 154 | |||||
7. | Wiśniewski Kacper | 01 | Sambor Tczew | 1:44.59 | 150 | |||||
8. | Szczuchniak Kacper | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:44.71 | 149 | |||||
9. | Muchowski Nikodem | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:45.75 | 145 | |||||
10. | Gajcy Konrad | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:46.11 | 143 | |||||
11. | Buszkiewicz Remigiusz | 01 | OSiR Chojnice | 1:47.25 | 139 | |||||
12. | Urban Tomasz | 01 | Siódemka Sopot | 1:50.38 | 127 | |||||
13. | Malek Rafał | 01 | 1 Solex Lębork | 1:50.88 | 126 | |||||
14. | Kąkol Szymon | 01 | Siódemka Sopot | 1:51.31 | 124 | |||||
15. | Hajduk Oskar | 01 | Siódemka Gdynia | 1:55.07 | 112 | |||||
16. | Gumieniak Kacper | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:55.40 | 111 | |||||
17. | Suchański Kacper | 01 | Skalar Słupsk | 1:57.00 | 107 | |||||
18. | Włodarczyk Adrian | 01 | Sambor Tczew | 1:57.05 | 107 | |||||
19. | Gawęda Kamil | 01 | Siódemka Gdynia | 1:57.25 | 106 | |||||
20. | Flik Jakub | 01 | Siódemka Sopot | 1:58.18 | 104 | |||||
21. | Mejer Paweł | 01 | 1 Solex Lębork | 1:59.70 | 100 | |||||
22. | Jędraszka Jakub | 01 | Sambor Tczew | 1:59.80 | 100 | |||||
23. | Cesarz Patryk | 01 | Ósemka Starogard Gd | 2:00.19 | 99 | |||||
24. | Gil Aleks | 01 | Ósemka Starogard Gd | 2:02.28 | 94 | |||||
25. | Otolski Bartosz | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:02.79 | 92 | |||||
26. | Giedrewicz Jakub | 01 | Skalar Słupsk | 2:03.31 | 91 | |||||
27. | Gajzler Bryan | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:03.98 | 90 | |||||
28. | Szarmach Bartosz | 01 | Sambor Tczew | 2:04.78 | 88 | |||||
29. | Bielawa Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 2:06.16 | 85 | |||||
30. | Cygert Norbert | 01 | 1 Solex Lębork | 2:09.13 | 79 | |||||
31. | Juniewicz Jan | 01 | Siódemka Sopot | 2:13.32 | 72 | |||||
32. | Jedwabski Michał | 01 | Ósemka Starogard Gd | 2:14.73 | 70 | |||||
33. | Fąk Gabriel | 01 | Delfin Gdynia | 2:16.29 | 67 | |||||
34. | Kostrz Kacper | 01 | Siódemka Sopot | 2:16.76 | 67 | |||||
DYSKW. | Nowacki Michał | 01 | Sambor Tczew | |||||||
DYSKW. | Stopikowski Aleks | 01 | Ósemka Starogard Gd | |||||||
DYSKW. | Kulwas Przemek | 01 | Siódemka Sopot | |||||||
DYSKW. | Werbiński Franciszek | 01 | Siódemka Sopot |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 21.4.2012 - 10:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Paczkowska Agnieszka | 02 | Ósemka Chojnice | 42.78 | 216 | |||
2. | Skibiak Klaudia | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.76 | 202 | |||
3. | Lemańczyk Daria | 02 | Delfin Gdynia | 44.68 | 190 | |||
4. | Laskowska Marta | 02 | Delfin Gdynia | 45.19 | 183 | |||
5. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.30 | 182 | |||
6. | Dukiewicz Paulina | 02 | Siódemka Sopot | 45.38 | 181 | |||
7. | Pyzalska Nikola | 02 | Delfin Gdynia | 45.47 | 180 | |||
8. | Głowacka Aleksandra | 02 | Siódemka Sopot | 46.09 | 173 | |||
9. | Greinke Apollonia | 02 | Delfin Gdynia | 46.21 | 172 | |||
10. | Górska Patrycja | 02 | MAL WOPR Malbork | 46.35 | 170 | |||
11. | Dobry Weronika | 02 | Delfin Gdynia | 46.45 | 169 | |||
12. | Goś Zuzanna | 02 | Siódemka Gdynia | 46.59 | 167 | |||
13. | Kwaśniewska Klaudia | 02 | Delfin Gdynia | 46.92 | 164 | |||
14. | Kowalewska Martyna | 02 | Skalar Słupsk | 47.48 | 158 | |||
15. | Szczerba Dominika | 02 | Olimp Lębork | 48.39 | 149 | |||
16. | Łebed Zuzanna | 02 | Siódemka Sopot | 48.66 | 147 | |||
Wojewska Maja | 02 | Żabianka Gdańsk | 48.66 | 147 | ||||
18. | Typczyńska Karolina | 02 | 1 Solex Lębork | 48.90 | 145 | |||
19. | Przybyłowicz Zuzanna | 02 | Delfin Gdynia | 49.85 | 137 | |||
20. | Szczepańska Monika | 02 | Skalar Słupsk | 50.36 | 132 | |||
21. | Kruszewska Aleksandra | 02 | MAL WOPR Malbork | 50.56 | 131 | |||
22. | Degler Julianna | 02 | Olimp Lębork | 50.74 | 129 | |||
23. | Mroziak Klaudia | 02 | Siódemka Sopot | 50.85 | 129 | |||
24. | Wehner Sarah | 02 | MAL WOPR Malbork | 50.91 | 128 | |||
25. | Reclaf Martyna | 02 | Olimp Lębork | 51.07 | 127 | |||
26. | Bednarz Maja | 02 | Skalar Słupsk | 51.11 | 127 | |||
27. | Świeciak Wiktoria | 02 | Sambor Tczew | 51.38 | 125 | |||
28. | Żyrek Dominika | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 51.41 | 124 | |||
29. | Glińska Roksana | 02 | Ósemka Starogard Gd | 51.46 | 124 | |||
30. | Krzyżanowska Kinga | 02 | Ósemka Starogard Gd | 51.52 | 124 | |||
31. | Styp-Rekowska Oliwia | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 52.44 | 117 | |||
32. | Mazurowska Weronika | 02 | Sambor Tczew | 52.46 | 117 | |||
33. | Dalkowska Aurelia | 02 | Delfin Gdynia | 52.61 | 116 | |||
34. | Lewandowska Magdalena | 02 | Siódemka Gdynia | 52.70 | 115 | |||
35. | Małyj Zuzanna | 02 | MAL WOPR Malbork | 52.85 | 114 | |||
36. | Żeromska Zofia | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.06 | 113 | |||
37. | Szwaracka Zofia | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.16 | 112 | |||
38. | Godlewska Oliwia | 02 | Żabianka Gdańsk | 53.20 | 112 | |||
39. | Kuźma Ewa | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.41 | 111 | |||
40. | Wasilewska Oliwia | 02 | MAL WOPR Malbork | 53.52 | 110 | |||
41. | Grzenia Agnieszka | 02 | Siódemka Sopot | 53.57 | 110 | |||
42. | Zachurzok Alicja | 02 | Siódemka Sopot | 53.81 | 108 | |||
43. | Syldatk Zuzanna | 02 | 1 Solex Lębork | 53.98 | 107 | |||
44. | Kuchta Maria | 02 | Sambor Tczew | 54.08 | 107 | |||
45. | Kit Natalia | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 54.10 | 107 | |||
46. | Kałuszyńska Paulina | 02 | Siódemka Sopot | 54.51 | 104 | |||
47. | Rusin Barbara | 02 | Siódemka Sopot | 54.56 | 104 | |||
48. | Dul Klaudia | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 54.63 | 104 | |||
49. | Łoś Lilianna | 02 | Skalar Słupsk | 54.76 | 103 | |||
50. | Wierzba Michalina | 02 | Ósemka Starogard Gd | 55.04 | 101 | |||
51. | Szulc Julia | 02 | Sambor Tczew | 55.26 | 100 | |||
52. | Syska Julia | 02 | Skalar Słupsk | 56.06 | 96 | |||
53. | Raszeja Kornelia | 02 | Ósemka Starogard Gd | 56.32 | 95 | |||
54. | Lamek Natalia | 02 | Ósemka Starogard Gd | 58.06 | 86 | |||
55. | Mrózek Gliszczynska Irena | 02 | OSiR Chojnice | 58.16 | 86 | |||
56. | Rychert Natalia | 02 | 1 Solex Lębork | 1:01.44 | 73 | |||
57. | Piórkowska Paulina | 02 | Sambor Tczew | 1:04.94 | 61 | |||
58. | Dziadek Agnieszka | 02 | Olimp Lębork | 1:07.94 | 54 | |||
DYSKW. | Walczak Agnieszka | 02 | MAL WOPR Malbork | |||||
DYSKW. | Bylińska Agnieszka | 02 | Żabianka Gdańsk | |||||
NW | Ławrynowicz Zuzanna | 02 | Sambor Tczew |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 21.4.2012 - 10:33 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żurek Mikołaj | 02 | Siódemka Sopot | 40.78 | 170 | |||
2. | Boboryk Wojciech | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.85 | 157 | |||
3. | Żal Dominik | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.18 | 154 | |||
4. | Niemczewski Pascal | 02 | OSiR Chojnice | 42.38 | 151 | |||
5. | Kodrzycki Grzegorz | 02 | Olimp Lębork | 43.24 | 142 | |||
6. | Żubrys Ruben | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.87 | 136 | |||
7. | Żłobiński Robert | 02 | Siódemka Sopot | 43.89 | 136 | |||
8. | Kruczek Jakub | 02 | Siódemka Sopot | 44.19 | 133 | |||
9. | Kowalczyk Juliusz | 02 | OSiR Chojnice | 45.18 | 125 | |||
10. | Konkel Oliwer | 02 | Siódemka Sopot | 45.34 | 124 | |||
11. | Kaczmarski Kajetan | 02 | Żabianka Gdańsk | 46.52 | 114 | |||
12. | Kobyłecki Jakub | 02 | Olimp Lębork | 47.04 | 111 | |||
13. | Gwiazda Szymon | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.28 | 109 | |||
14. | Leleniewski Nikodem | 02 | Skalar Słupsk | 47.45 | 108 | |||
15. | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.58 | 107 | |||
16. | Drewek Maksymilian | 02 | OSiR Chojnice | 47.60 | 107 | |||
17. | Krajewski Patryk | 02 | Żabianka Gdańsk | 47.76 | 106 | |||
Pluciński Grzegorz | 02 | Żabianka Gdańsk | 47.76 | 106 | ||||
19. | Surowiec Kacper | 02 | Siódemka Sopot | 47.91 | 105 | |||
20. | Łysiak Ignacy | 02 | Siódemka Sopot | 48.28 | 102 | |||
21. | Filipowicz Gustaw | 02 | Żabianka Gdańsk | 48.59 | 100 | |||
22. | Jarecki Aleksander | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 49.09 | 97 | |||
23. | Szczerba Mikołaj | 02 | Olimp Lębork | 49.43 | 95 | |||
24. | Brzeziński Dominik | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 49.68 | 94 | |||
25. | Koitka Kacper | 02 | Sambor Tczew | 49.70 | 94 | |||
26. | Filipowicz Jakub | 02 | Olimp Lębork | 50.20 | 91 | |||
27. | Gańcza Filip | 02 | OSiR Chojnice | 50.38 | 90 | |||
28. | Fudro Konrad | 02 | Skalar Słupsk | 50.82 | 88 | |||
29. | Kreft Jakub | 02 | Sambor Tczew | 51.06 | 86 | |||
30. | Klaman Maksymilian | 02 | Siódemka Gdynia | 51.10 | 86 | |||
31. | Szczukowski Paweł | 02 | Żabianka Gdańsk | 51.22 | 86 | |||
32. | Przyborowski Kornel | 02 | Delfin Gdynia | 51.73 | 83 | |||
33. | Dombek Maksymilian | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 52.32 | 80 | |||
34. | Tochman Szymon | 02 | Olimp Lębork | 52.62 | 79 | |||
35. | Laufer Jakub | 02 | Sambor Tczew | 52.71 | 78 | |||
36. | Wysocki Martin | 02 | Siódemka Sopot | 53.12 | 77 | |||
37. | Moroz Kacper | 02 | Skalar Słupsk | 53.41 | 75 | |||
38. | Mikliński Filip | 02 | Olimp Lębork | 53.44 | 75 | |||
Gawlik Michał | 02 | Ósemka Starogard Gd | 53.44 | 75 | ||||
40. | Heimrath Karol | 02 | Skalar Słupsk | 53.70 | 74 | |||
41. | Liegmann Michał | 02 | Sambor Tczew | 54.17 | 72 | |||
42. | Kania Michał | 02 | Żabianka Gdańsk | 54.63 | 70 | |||
43. | Wysocki Alex | 02 | Siódemka Sopot | 54.96 | 69 | |||
44. | Debattista Robin | 02 | Siódemka Gdynia | 55.12 | 69 | |||
45. | Michałowski Kacper | 02 | Sambor Tczew | 55.33 | 68 | |||
46. | Golicki Szymon | 02 | Sambor Tczew | 56.00 | 65 | |||
47. | Kostrz Maksymilian | 02 | Siódemka Sopot | 56.11 | 65 | |||
48. | Szurgot Szymon | 02 | Ósemka Starogard Gd | 56.55 | 63 | |||
49. | Piątkowski Michał | 02 | Ósemka Starogard Gd | 56.60 | 63 | |||
50. | Gumiński Daniel | 02 | Sambor Tczew | 57.32 | 61 | |||
51. | Staruszkiewicz Ignacy | 02 | Siódemka Sopot | 57.53 | 60 | |||
52. | Tkaczyk Filip | 02 | MAL WOPR Malbork | 58.43 | 57 | |||
53. | Misan Kamil | 02 | Siódemka Sopot | 59.08 | 56 | |||
54. | Chiliński Paweł | 02 | Olimp Lębork | 1:00.46 | 52 | |||
55. | Jankowski Adam | 02 | Ósemka Starogard Gd | 1:00.56 | 52 | |||
56. | Pochylczuk Wiktor | 02 | Ósemka Starogard Gd | 1:00.79 | 51 | |||
57. | Kurowski Jakub | 02 | Sambor Tczew | 1:03.43 | 45 | |||
DYSKW. | Ćwikliński Stefan | 02 | Ósemka Starogard Gd |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 21.4.2012 - 10:50 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Krauze Alicja | 01 | Delfin Malbork | 1:14.78 | 317 | |||||
2. | Maśniak Ignacja | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:16.05 | 301 | |||||
3. | Łuszczyńska Natalia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:16.41 | 297 | |||||
4. | Kędziora Joanna | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:16.50 | 296 | |||||
5. | Kapusta Kinga | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:17.71 | 282 | |||||
6. | Łagosz Katarzyna | 01 | Skalar Słupsk | 1:18.03 | 279 | |||||
7. | Rutkowska Nikola | 01 | Siódemka Sopot | 1:18.11 | 278 | |||||
8. | Kaczmarek Dominika | 01 | 1 Solex Lębork | 1:20.28 | 256 | |||||
9. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:20.66 | 252 | |||||
10. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:21.65 | 243 | |||||
11. | Knasiak Kinga | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:21.84 | 242 | |||||
12. | Grzybowska Natalia | 01 | Sambor Tczew | 1:22.23 | 238 | |||||
13. | Konowrocka Magdalena | 01 | Delfin Malbork | 1:22.35 | 237 | |||||
14. | Łukowska Laura | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:22.38 | 237 | |||||
15. | Cieślińska Jolanta | 01 | Siódemka Sopot | 1:22.85 | 233 | |||||
16. | Koszela Martyna | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:23.98 | 224 | |||||
17. | Trojanowska Oliwia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:24.00 | 223 | |||||
18. | Kotlenga Agata | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:24.53 | 219 | |||||
19. | Pietrzyk Natalia | 01 | 1 Solex Lębork | 1:24.99 | 216 | |||||
20. | Tomaszewska Zuzanna | 01 | Delfin Gdynia | 1:25.12 | 215 | |||||
21. | Kowalczyk Alicja | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:25.84 | 209 | |||||
22. | Lisowska Karolina | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:26.44 | 205 | |||||
23. | Kozdrowska Aleksandra | 01 | Skalar Słupsk | 1:26.45 | 205 | |||||
24. | Morawska Nina | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:27.54 | 197 | |||||
25. | Kaczanowska Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:28.57 | 191 | |||||
26. | Batorska Julia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:29.03 | 188 | |||||
27. | Romanowska Wiktoria | 01 | 1 Solex Lębork | 1:29.57 | 184 | |||||
28. | Brozio Paulina | 01 | Sambor Tczew | 1:29.82 | 183 | |||||
29. | Niesiołowska Patrycja | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:29.84 | 183 | |||||
30. | Wett Oliwia | 01 | Sambor Tczew | 1:29.97 | 182 | |||||
31. | Wysokińska Agata | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:31.28 | 174 | |||||
32. | Pawłowska Paulina | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:31.48 | 173 | |||||
33. | Wilde Sara | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:32.85 | 165 | |||||
34. | Pokrzywińska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:32.98 | 165 | |||||
35. | Worotyńska Zuzanna | 01 | 1 Solex Lębork | 1:33.75 | 161 | |||||
36. | Konieczna Karolina | 01 | Siódemka Gdynia | 1:34.04 | 159 | |||||
37. | Góra Antonina | 01 | Siódemka Sopot | 1:34.08 | 159 | |||||
38. | Reschke Zuzanna | 01 | Sambor Tczew | 1:34.76 | 155 | |||||
39. | Orlikowska Viktoria | 01 | Delfin Gdynia | 1:34.90 | 155 | |||||
40. | Kołodziejska Martyna | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:35.54 | 152 | |||||
41. | Lilla Julia | 01 | Sambor Tczew | 1:36.88 | 145 | |||||
42. | Kołodziejska Aleksandra | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:37.29 | 144 | |||||
43. | Raulin Karolina | 01 | Delfin Gdynia | 1:37.48 | 143 | |||||
44. | Urban Wiktoria | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:37.79 | 141 | |||||
45. | Godlewska Julia | 01 | Olimp Lębork | 1:39.11 | 136 | |||||
46. | Gustek Agata | 01 | Delfin Gdynia | 1:39.33 | 135 | |||||
47. | Gryniuk Wiktoria | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:40.14 | 132 | |||||
48. | Gort Wiktoria | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:40.97 | 128 | |||||
49. | Daszek Paulina | 01 | Sambor Tczew | 1:41.06 | 128 | |||||
50. | Szweda Adrianna | 01 | Skalar Słupsk | 1:41.30 | 127 | |||||
51. | Sycha Klaudia | 01 | 1 Solex Lębork | 1:41.88 | 125 | |||||
52. | Dolna Sandra | 01 | Skalar Słupsk | 1:43.50 | 119 | |||||
53. | Figacz Julia | 01 | Skalar Słupsk | 1:44.54 | 116 | |||||
54. | Miszk Wiktoria | 01 | Olimp Lębork | 1:45.31 | 113 | |||||
55. | Żurawska Marcelina | 01 | Sambor Tczew | 1:47.11 | 108 | |||||
56. | Szymczak Dominika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:47.32 | 107 | |||||
57. | Niski Maria | 01 | Siódemka Sopot | 1:48.31 | 104 | |||||
58. | Sowiak Julia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:49.31 | 101 | |||||
59. | Juwa Marta | 01 | Siódemka Gdynia | 1:50.41 | 98 | |||||
60. | Podgórska Wiktoria | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:50.56 | 98 | |||||
61. | Lewna Weronika | 01 | Skalar Słupsk | 1:51.06 | 96 | |||||
62. | Szpakowska Aleksandra | 01 | Siódemka Sopot | 1:54.59 | 88 | |||||
63. | Andrysiak Julia | 01 | Sambor Tczew | 1:54.84 | 87 | |||||
64. | Leszczyńska Anna | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:55.49 | 86 | |||||
65. | Zielińska Marta | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:55.59 | 85 | |||||
66. | Dowgiałło Barbara | 01 | Siódemka Sopot | 2:00.98 | 74 | |||||
67. | Humięcka Barbara | 01 | Siódemka Sopot | 2:01.08 | 74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 21.4.2012 - 11:22 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sobczak Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:13.46 | 228 | |||||
2. | Horackiewicz Jan | 01 | 1 Solex Lębork | 1:13.78 | 225 | |||||
3. | Filipski Daniel | 01 | Siódemka Sopot | 1:16.19 | 205 | |||||
4. | Dubiel Kornel | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:18.05 | 190 | |||||
5. | Syldatk Hubert | 01 | 1 Solex Lębork | 1:18.76 | 185 | |||||
6. | Wilejto Igor | 01 | Sambor Tczew | 1:18.81 | 185 | |||||
7. | Okrój Jakub | 01 | Sambor Tczew | 1:19.48 | 180 | |||||
8. | Sienkiewicz Maksymilian | 01 | Delfin Gdynia | 1:20.44 | 174 | |||||
9. | Ormianin Paweł | 01 | Sambor Tczew | 1:20.83 | 171 | |||||
10. | Wojtczak Maciej | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:22.69 | 160 | |||||
11. | Adamiak Jan | 01 | 1 Solex Lębork | 1:23.26 | 157 | |||||
12. | Dobkowski Artur | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:24.54 | 150 | |||||
13. | Dąbek Maciej | 01 | Sambor Tczew | 1:24.75 | 149 | |||||
14. | Wójtowicz Michał | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:24.94 | 148 | |||||
15. | Żurawski Szymon | 01 | Sambor Tczew | 1:25.28 | 146 | |||||
16. | Frelke Marceli | 01 | Sambor Tczew | 1:25.90 | 143 | |||||
17. | Malek Rafał | 01 | 1 Solex Lębork | 1:26.63 | 139 | |||||
18. | Konopko Jakub | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:26.70 | 139 | |||||
19. | Wilczek Adrian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:27.34 | 136 | |||||
20. | Kortas Paweł | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:27.36 | 136 | |||||
21. | Uzarek Jakub | 01 | Siódemka Gdynia | 1:27.75 | 134 | |||||
22. | Buszkiewicz Remigiusz | 01 | OSiR Chojnice | 1:28.07 | 132 | |||||
23. | Fąk Gabriel | 01 | Delfin Gdynia | 1:28.28 | 131 | |||||
24. | Majer Mikołaj | 01 | Delfin Gdynia | 1:28.45 | 131 | |||||
25. | Fabich Tomasz | 01 | Sambor Tczew | 1:28.68 | 130 | |||||
26. | Giedrewicz Jakub | 01 | Skalar Słupsk | 1:28.91 | 129 | |||||
27. | Wiśniewski Kacper | 01 | Sambor Tczew | 1:32.66 | 114 | |||||
28. | Suchański Kacper | 01 | Skalar Słupsk | 1:33.53 | 110 | |||||
29. | Cesarz Patryk | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:34.47 | 107 | |||||
30. | Gajcy Konrad | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:34.82 | 106 | |||||
31. | Flik Jakub | 01 | Siódemka Sopot | 1:34.84 | 106 | |||||
32. | Werbiński Franciszek | 01 | Siódemka Sopot | 1:35.23 | 105 | |||||
33. | Bielawa Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 1:35.31 | 104 | |||||
34. | Gil Aleks | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:35.70 | 103 | |||||
35. | Machnikowski Oskar | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:36.08 | 102 | |||||
36. | Gumieniak Kacper | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:36.33 | 101 | |||||
37. | Szczuchniak Kacper | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:36.37 | 101 | |||||
38. | Kozak Szymon | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:37.19 | 98 | |||||
39. | Hajduk Oskar | 01 | Siódemka Gdynia | 1:37.29 | 98 | |||||
40. | Małyszko Eryk | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:37.67 | 97 | |||||
41. | Markowski Bartosz | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:37.84 | 96 | |||||
42. | Urban Tomasz | 01 | Siódemka Sopot | 1:37.91 | 96 | |||||
43. | Cygert Norbert | 01 | 1 Solex Lębork | 1:38.44 | 95 | |||||
44. | Szarmach Bartosz | 01 | Sambor Tczew | 1:39.04 | 93 | |||||
45. | Jędraszka Jakub | 01 | Sambor Tczew | 1:39.11 | 93 | |||||
46. | Korzeniewski Patryk | 01 | Sambor Tczew | 1:39.25 | 92 | |||||
47. | Włodarczyk Adrian | 01 | Sambor Tczew | 1:41.08 | 87 | |||||
48. | Juniewicz Jan | 01 | Siódemka Sopot | 1:41.52 | 86 | |||||
49. | Gajzler Bryan | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:45.31 | 77 | |||||
50. | Karmelitow Aleksander | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:47.28 | 73 | |||||
51. | Otolski Bartosz | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:47.36 | 73 | |||||
52. | Gawęda Kamil | 01 | Siódemka Gdynia | 1:50.70 | 66 | |||||
53. | Jedwabski Michał | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:53.57 | 61 | |||||
54. | Nowacki Michał | 01 | Sambor Tczew | 1:58.50 | 54 | |||||
55. | Stopikowski Aleks | 01 | Ósemka Starogard Gd | 1:58.95 | 53 | |||||
56. | Kostrz Kacper | 01 | Siódemka Sopot | 1:58.98 | 53 | |||||
57. | Mejer Paweł | 01 | 1 Solex Lębork | 1:59.57 | 53 | |||||
58. | Łukasiewicz Oskar | 01 | Ósemka Starogard Gd | 2:17.13 | 35 | |||||
DYSKW. | Lichy Sebastian | 01 | Ósemka Starogard Gd | |||||||
DYSKW. | Chrzan Jerzy | 01 | Sambor Tczew | |||||||
DYSKW. | Kulwas Przemek | 01 | Siódemka Sopot | |||||||
DYSKW. | Sadowski Paweł | 01 | Ósemka Starogard Gd |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 21.4.2012 - 11:51 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Skibiak Klaudia | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:31.31 | 252 | |||||
2. | Pyzalska Nikola | 02 | Delfin Gdynia | 1:36.19 | 216 | |||||
3. | Paczkowska Agnieszka | 02 | Ósemka Chojnice | 1:37.10 | 210 | |||||
4. | Dukiewicz Paulina | 02 | Siódemka Sopot | 1:37.30 | 208 | |||||
5. | Górska Patrycja | 02 | MAL WOPR Malbork | 1:38.42 | 201 | |||||
6. | Głowacka Aleksandra | 02 | Siódemka Sopot | 1:39.32 | 196 | |||||
7. | Dobry Weronika | 02 | Delfin Gdynia | 1:39.70 | 194 | |||||
8. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:40.82 | 187 | |||||
9. | Lemańczyk Daria | 02 | Delfin Gdynia | 1:41.15 | 186 | |||||
10. | Greinke Apollonia | 02 | Delfin Gdynia | 1:41.47 | 184 | |||||
11. | Łebed Zuzanna | 02 | Siódemka Sopot | 1:41.56 | 183 | |||||
12. | Laskowska Marta | 02 | Delfin Gdynia | 1:41.86 | 182 | |||||
13. | Kwaśniewska Klaudia | 02 | Delfin Gdynia | 1:43.56 | 173 | |||||
14. | Wojewska Maja | 02 | Żabianka Gdańsk | 1:46.14 | 160 | |||||
15. | Bylińska Agnieszka | 02 | Żabianka Gdańsk | 1:46.20 | 160 | |||||
16. | Goś Zuzanna | 02 | Siódemka Gdynia | 1:46.94 | 157 | |||||
17. | Lewandowska Magdalena | 02 | Siódemka Gdynia | 1:49.08 | 148 | |||||
18. | Szczerba Dominika | 02 | Olimp Lębork | 1:49.15 | 148 | |||||
19. | Szczepańska Monika | 02 | Skalar Słupsk | 1:49.37 | 147 | |||||
20. | Przybyłowicz Zuzanna | 02 | Delfin Gdynia | 1:50.32 | 143 | |||||
21. | Ławrynowicz Zuzanna | 02 | Sambor Tczew | 1:50.82 | 141 | |||||
22. | Walczak Agnieszka | 02 | MAL WOPR Malbork | 1:51.58 | 138 | |||||
23. | Żyrek Dominika | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:51.89 | 137 | |||||
24. | Mroziak Klaudia | 02 | Siódemka Sopot | 1:52.03 | 136 | |||||
25. | Degler Julianna | 02 | Olimp Lębork | 1:52.30 | 135 | |||||
26. | Grzenia Agnieszka | 02 | Siódemka Sopot | 1:52.82 | 134 | |||||
27. | Syldatk Zuzanna | 02 | 1 Solex Lębork | 1:53.18 | 132 | |||||
28. | Typczyńska Karolina | 02 | 1 Solex Lębork | 1:53.20 | 132 | |||||
29. | Reclaf Martyna | 02 | Olimp Lębork | 1:54.51 | 128 | |||||
30. | Szwaracka Zofia | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:55.10 | 126 | |||||
31. | Łoś Lilianna | 02 | Skalar Słupsk | 1:56.40 | 122 | |||||
32. | Kowalewska Martyna | 02 | Skalar Słupsk | 1:56.74 | 120 | |||||
33. | Wasilewska Oliwia | 02 | MAL WOPR Malbork | 1:57.38 | 119 | |||||
34. | Kuchta Maria | 02 | Sambor Tczew | 1:57.54 | 118 | |||||
35. | Kruszewska Aleksandra | 02 | MAL WOPR Malbork | 1:58.81 | 114 | |||||
36. | Styp-Rekowska Oliwia | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:59.97 | 111 | |||||
37. | Rusin Barbara | 02 | Siódemka Sopot | 2:00.98 | 108 | |||||
38. | Dalkowska Aurelia | 02 | Delfin Gdynia | 2:01.38 | 107 | |||||
39. | Kałuszyńska Paulina | 02 | Siódemka Sopot | 2:01.44 | 107 | |||||
40. | Świeciak Wiktoria | 02 | Sambor Tczew | 2:01.97 | 106 | |||||
41. | Bednarz Maja | 02 | Skalar Słupsk | 2:02.42 | 104 | |||||
42. | Żeromska Zofia | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:03.19 | 102 | |||||
43. | Godlewska Oliwia | 02 | Żabianka Gdańsk | 2:04.38 | 100 | |||||
44. | Małyj Zuzanna | 02 | MAL WOPR Malbork | 2:07.96 | 91 | |||||
45. | Szulc Julia | 02 | Sambor Tczew | 2:11.26 | 85 | |||||
46. | Kuźma Ewa | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:12.35 | 83 | |||||
47. | Syska Julia | 02 | Skalar Słupsk | 2:12.62 | 82 | |||||
48. | Rychert Natalia | 02 | 1 Solex Lębork | 2:15.66 | 77 | |||||
49. | Dziadek Agnieszka | 02 | Olimp Lębork | 2:16.66 | 75 | |||||
50. | Piórkowska Paulina | 02 | Sambor Tczew | 2:30.63 | 56 | |||||
DYSKW. | Zachurzok Alicja | 02 | Siódemka Sopot | |||||||
DYSKW. | Mrózek Gliszczynska Irena | 02 | OSiR Chojnice | |||||||
DYSKW. | Dul Klaudia | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | |||||||
DYSKW. | Wehner Sarah | 02 | MAL WOPR Malbork | |||||||
DYSKW. | Glińska Roksana | 02 | Ósemka Starogard Gd | |||||||
DYSKW. | Raszeja Kornelia | 02 | Ósemka Starogard Gd | |||||||
DYSKW. | Wierzba Michalina | 02 | Ósemka Starogard Gd | |||||||
DYSKW. | Mazurowska Weronika | 02 | Sambor Tczew | |||||||
DYSKW. | Krzyżanowska Kinga | 02 | Ósemka Starogard Gd |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 21.4.2012 - 12:18 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Żurek Mikołaj | 02 | Siódemka Sopot | 1:34.40 | 155 | |||||
2. | Niemczewski Pascal | 02 | OSiR Chojnice | 1:34.51 | 154 | |||||
3. | Żłobiński Robert | 02 | Siódemka Sopot | 1:36.10 | 147 | |||||
4. | Boboryk Wojciech | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:38.32 | 137 | |||||
5. | Kowalczyk Juliusz | 02 | OSiR Chojnice | 1:39.18 | 134 | |||||
6. | Kobyłecki Jakub | 02 | Olimp Lębork | 1:39.69 | 132 | |||||
7. | Żubrys Ruben | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:39.96 | 130 | |||||
8. | Kruczek Jakub | 02 | Siódemka Sopot | 1:42.23 | 122 | |||||
9. | Krajewski Patryk | 02 | Żabianka Gdańsk | 1:42.70 | 120 | |||||
10. | Żal Dominik | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:42.83 | 120 | |||||
11. | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:43.66 | 117 | |||||
12. | Jarecki Aleksander | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:44.11 | 115 | |||||
13. | Łysiak Ignacy | 02 | Siódemka Sopot | 1:44.44 | 114 | |||||
14. | Kodrzycki Grzegorz | 02 | Olimp Lębork | 1:45.09 | 112 | |||||
15. | Kaczmarski Kajetan | 02 | Żabianka Gdańsk | 1:45.55 | 111 | |||||
16. | Konkel Oliwer | 02 | Siódemka Sopot | 1:45.87 | 110 | |||||
17. | Dombek Maksymilian | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:47.10 | 106 | |||||
18. | Szczerba Mikołaj | 02 | Olimp Lębork | 1:47.22 | 106 | |||||
19. | Surowiec Kacper | 02 | Siódemka Sopot | 1:47.67 | 104 | |||||
20. | Wysocki Martin | 02 | Siódemka Sopot | 1:48.52 | 102 | |||||
21. | Filipowicz Jakub | 02 | Olimp Lębork | 1:48.76 | 101 | |||||
22. | Drewek Maksymilian | 02 | OSiR Chojnice | 1:49.05 | 100 | |||||
23. | Pluciński Grzegorz | 02 | Żabianka Gdańsk | 1:51.64 | 93 | |||||
24. | Brzeziński Dominik | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:51.73 | 93 | |||||
25. | Leleniewski Nikodem | 02 | Skalar Słupsk | 1:51.85 | 93 | |||||
26. | Staruszkiewicz Ignacy | 02 | Siódemka Sopot | 1:52.59 | 91 | |||||
27. | Filipowicz Gustaw | 02 | Żabianka Gdańsk | 1:53.41 | 89 | |||||
28. | Tochman Szymon | 02 | Olimp Lębork | 1:53.84 | 88 | |||||
29. | Wysocki Alex | 02 | Siódemka Sopot | 1:54.11 | 88 | |||||
30. | Przyborowski Kornel | 02 | Delfin Gdynia | 1:54.25 | 87 | |||||
31. | Koitka Kacper | 02 | Sambor Tczew | 1:55.57 | 84 | |||||
32. | Kania Michał | 02 | Żabianka Gdańsk | 1:56.54 | 82 | |||||
33. | Heimrath Karol | 02 | Skalar Słupsk | 1:56.98 | 81 | |||||
34. | Michałowski Kacper | 02 | Sambor Tczew | 1:58.18 | 79 | |||||
35. | Gańcza Filip | 02 | OSiR Chojnice | 1:58.23 | 79 | |||||
36. | Moroz Kacper | 02 | Skalar Słupsk | 1:58.32 | 78 | |||||
37. | Kreft Jakub | 02 | Sambor Tczew | 1:59.19 | 77 | |||||
38. | Tkaczyk Filip | 02 | MAL WOPR Malbork | 1:59.54 | 76 | |||||
39. | Klaman Maksymilian | 02 | Siódemka Gdynia | 1:59.93 | 75 | |||||
40. | Laufer Jakub | 02 | Sambor Tczew | 2:01.19 | 73 | |||||
41. | Mikliński Filip | 02 | Olimp Lębork | 2:03.32 | 69 | |||||
42. | Fudro Konrad | 02 | Skalar Słupsk | 2:05.05 | 66 | |||||
43. | Debattista Robin | 02 | Siódemka Gdynia | 2:06.11 | 65 | |||||
44. | Szczukowski Paweł | 02 | Żabianka Gdańsk | 2:08.87 | 61 | |||||
45. | Chiliński Paweł | 02 | Olimp Lębork | 2:11.66 | 57 | |||||
46. | Kostrz Maksymilian | 02 | Siódemka Sopot | 2:13.98 | 54 | |||||
47. | Gawlik Michał | 02 | Ósemka Starogard Gd | 2:15.41 | 52 | |||||
48. | Piątkowski Michał | 02 | Ósemka Starogard Gd | 2:29.58 | 39 | |||||
DYSKW. | Misan Kamil | 02 | Siódemka Sopot | |||||||
DYSKW. | Liegmann Michał | 02 | Sambor Tczew | |||||||
DYSKW. | Pochylczuk Wiktor | 02 | Ósemka Starogard Gd | |||||||
DYSKW. | Gwiazda Szymon | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | |||||||
DYSKW. | Szurgot Szymon | 02 | Ósemka Starogard Gd | |||||||
DYSKW. | Ćwikliński Stefan | 02 | Ósemka Starogard Gd | |||||||
DYSKW. | Gumiński Daniel | 02 | Sambor Tczew |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 21.4.2012 - 12:45 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kędziora Joanna | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:58.73 | |||||||
2. | Maśniak Ignacja | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:03.11 | |||||||
3. | Łuszczyńska Natalia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:07.84 | |||||||
4. | Rodziewicz Marcelina | 01 | MAL WOPR Malbork | 3:07.93 | |||||||
5. | Ciostek Anastazja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:09.38 | |||||||
6. | Łukowska Laura | 01 | MAL WOPR Malbork | 3:14.66 | |||||||
7. | Kapusta Kinga | 01 | MAL WOPR Malbork | 3:14.98 | |||||||
8. | Pietrzyk Natalia | 01 | 1 Solex Lębork | 3:18.25 | |||||||
9. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:21.87 | |||||||
10. | Koszela Martyna | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:22.13 | |||||||
11. | Knasiak Kinga | 01 | Ósemka Starogard Gd | 3:22.23 | |||||||
12. | Batorska Julia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:22.61 | |||||||
13. | Smolak Maja | 01 | Delfin Gdynia | 3:23.46 | |||||||
14. | Cieślińska Jolanta | 01 | Siódemka Sopot | 3:25.26 | |||||||
15. | Kotlenga Agata | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:25.98 | |||||||
16. | Kołodziejska Aleksandra | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:26.54 | |||||||
17. | Morawska Nina | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:27.46 | |||||||
18. | Trojanowska Oliwia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:30.74 | |||||||
19. | Grzybowska Natalia | 01 | Sambor Tczew | 3:30.75 | |||||||
20. | Romanowska Wiktoria | 01 | 1 Solex Lębork | 3:31.70 | |||||||
21. | Tomaszewska Zuzanna | 01 | Delfin Gdynia | 3:35.45 | |||||||
22. | Wett Oliwia | 01 | Sambor Tczew | 3:35.62 | |||||||
23. | Kowalczyk Alicja | 01 | Ósemka Starogard Gd | 3:37.44 | |||||||
24. | Ropela Klaudia | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:40.53 | |||||||
25. | Worotyńska Zuzanna | 01 | 1 Solex Lębork | 3:41.24 | |||||||
26. | Pawłowska Paulina | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:44.16 | |||||||
Paszek Paulina | 01 | Ósemka Starogard Gd | 3:44.16 | ||||||||
28. | Łagownik Alicja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:47.50 | |||||||
29. | Brozio Paulina | 01 | Sambor Tczew | 3:49.00 | |||||||
30. | Pokrzywińska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:49.34 | |||||||
31. | Kołodziejska Martyna | 01 | Ósemka Starogard Gd | 3:54.14 | |||||||
32. | Lilla Julia | 01 | Sambor Tczew | 3:58.20 | |||||||
33. | Daszek Paulina | 01 | Sambor Tczew | 4:12.64 | |||||||
DYSKW. | Trzcińska Miriam | 01 | Siódemka Sopot | ||||||||
NIE UK. | Urban Wiktoria | 01 | Ósemka Starogard Gd |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 21.4.2012 - 13:17 | Chłopców, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Horackiewicz Jan | 01 | 1 Solex Lębork | 3:01.30 | |||||||
2. | Sobczak Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:03.37 | |||||||
3. | Opała Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:09.12 | |||||||
4. | Filipski Daniel | 01 | Siódemka Sopot | 3:09.55 | |||||||
5. | Sienkiewicz Maksymilian | 01 | Delfin Gdynia | 3:20.04 | |||||||
6. | Lach Wojciech | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:20.57 | |||||||
7. | Adamiak Jan | 01 | 1 Solex Lębork | 3:21.78 | |||||||
8. | Partyka Damian | 01 | Delfin Gdynia | 3:22.71 | |||||||
9. | Wilejto Igor | 01 | Sambor Tczew | 3:23.53 | |||||||
10. | Okrój Jakub | 01 | Sambor Tczew | 3:25.28 | |||||||
11. | Wojtczak Maciej | 01 | MAL WOPR Malbork | 3:26.51 | |||||||
12. | Dąbek Maciej | 01 | Sambor Tczew | 3:30.25 | |||||||
13. | Żurawski Szymon | 01 | Sambor Tczew | 3:31.22 | |||||||
14. | Majer Mikołaj | 01 | Delfin Gdynia | 3:33.14 | |||||||
15. | Wilczek Adrian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:34.43 | |||||||
16. | Muchowski Nikodem | 01 | Żabianka Gdańsk | 3:38.65 | |||||||
17. | Żurawski Marcel | 01 | Sambor Tczew | 3:41.41 | |||||||
18. | Uzarek Jakub | 01 | Siódemka Gdynia | 3:44.52 | |||||||
19. | Fabich Tomasz | 01 | Sambor Tczew | 3:44.91 | |||||||
20. | Kąkol Szymon | 01 | Siódemka Sopot | 3:46.50 | |||||||
21. | Kortas Paweł | 01 | Ósemka Starogard Gd | 3:48.96 | |||||||
22. | Konopko Jakub | 01 | Ósemka Starogard Gd | 3:49.75 | |||||||
23. | Lichy Sebastian | 01 | Ósemka Starogard Gd | 3:51.68 | |||||||
24. | Kozak Szymon | 01 | Ósemka Starogard Gd | 4:01.41 | |||||||
25. | Korzeniewski Patryk | 01 | Sambor Tczew | 4:03.09 | |||||||
26. | Karmelitow Aleksander | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:08.34 | |||||||
27. | Małyszko Eryk | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:10.16 | |||||||
DYSKW. | Machnikowski Oskar | 01 | Ósemka Starogard Gd | ||||||||
DYSKW. | Wójtowicz Michał | 01 | MAL WOPR Malbork | ||||||||
DYSKW. | Frelke Marceli | 01 | Sambor Tczew | ||||||||
DYSKW. | Ormianin Paweł | 01 | Sambor Tczew | ||||||||
DYSKW. | Dubiel Kornel | 01 | Żabianka Gdańsk | ||||||||
DYSKW. | Markowski Bartosz | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | ||||||||
DYSKW. | Dobkowski Artur | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | ||||||||
DYSKW. | Sadowski Paweł | 01 | Ósemka Starogard Gd |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 21.4.2012 - 13:44 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Żabianka Gdańsk 11 | Żabianka Gdańsk | 2:21.88 | 283 |
Miodek Karolina Migdał Maria | 01 01 | 35.73 35.77 | Koszela Martyna Maśniak Ignacja | 01 01 | 36.72 33.66 |
2. | Dwójka Morena Gdańsk 11 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:24.64 | 267 |
Ciostek Anastazja Kołodziejska Aleksandra | 01 01 | 35.91 38.75 | Kędziora Joanna Łuszczyńska Natalia | 01 01 | 35.56 34.42 |
3. | MAL WOPR Malbork 1 | MAL WOPR Malbork | 2:30.13 | 239 |
Rodziewicz Marcelina Łukowska Laura | 01 01 | 37.50 38.26 | Lisowska Karolina Kapusta Kinga | 01 01 | 38.17 36.20 |
4. | Siódemka Sopot 11 | Siódemka Sopot | 2:36.54 | 211 |
Cieślińska Jolanta Trzcińska Miriam | 01 01 | 37.25 42.93 | Góra Antonina Rutkowska Nikola | 01 01 | 41.63 34.73 |
5. | 1 Solex Lębork 1 | 1 Solex Lębork | 2:37.04 | 209 |
Kaczmarek Dominika Pietrzyk Natalia |
01 01 |
37.34 38.37 |
Romanowska Wiktoria Worotyńska Zuzanna |
01 01 |
39.56 41.77 |
6. | Delfin Gdynia 11 | Delfin Gdynia | 2:38.08 | 205 |
Orlikowska Viktoria Raulin Karolina | 01 01 | 40.75 43.85 | Tomaszewska Zuzanna Smolak Maja | 01 01 | 37.49 35.99 |
7. | Sambor Tczew 11 | Sambor Tczew | 2:39.62 | 199 |
Reschke Zuzanna Brozio Paulina | 01 01 | 41.44 41.15 | Wett Oliwia Grzybowska Natalia | 01 01 | 41.28 35.75 |
8. | Ósemka Starogard Gd 11 | Ósemka Starogard Gd | 2:40.77 | 195 |
Urban Wiktoria Gryniuk Wiktoria | 01 01 | 43.09 42.83 | Kowalczyk Alicja Knasiak Kinga | 01 01 | 36.98 37.87 |
9. | Żabianka Gdańsk 112 | Żabianka Gdańsk | 2:41.23 | 193 |
Kotlenga Agata Niesiołowska Patrycja | 01 01 | 38.95 40.31 | Ropela Klaudia Kaczanowska Maria | 01 01 | 43.80 38.17 |
10. | Skalar Słupsk 11 | Skalar Słupsk | 2:53.21 | 156 |
Kozdrowska Aleksandra Figacz Julia | 01 01 | 43.83 47.97 | Dolna Sandra Łagosz Katarzyna | 01 01 | 43.91 37.50 |
11. | Sambor Tczew 112 | Sambor Tczew | 3:12.22 | 114 |
Andrysiak Julia Daszek Paulina | 01 01 | 52.28 47.65 | Żurawska Marcelina Lilla Julia | 01 01 | 50.22 42.07 |
DYSKW. | Żabianka Gdańsk 1 | Żabianka Gdańsk |
Wojewska Maja, Wilde Sara, Godlewska Oliwia, Pokrzywińska Natalia |
10 lat |
1. | Delfin Gdynia 10 | Delfin Gdynia | 2:38.19 | 204 |
Greinke Apollonia Dobry Weronika | 02 02 | 40.25 40.72 | Laskowska Marta Pyzalska Nikola | 02 02 | 40.38 36.84 |
2. | Siódemka Sopot 10 | Siódemka Sopot | 2:42.39 | 189 |
Mroziak Klaudia Głowacka Aleksandra | 02 02 | 42.48 38.84 | Łebed Zuzanna Dukiewicz Paulina | 02 02 | 41.00 40.07 |
3. | Dwójka Morena Gdańsk 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:52.12 | 159 |
Żyrek Dominika Herasimowicz Zuzanna | 02 02 | 46.68 43.70 | Szwaracka Zofia Skibiak Klaudia | 02 02 | 45.76 35.98 |
4. | MAL WOPR Malbork 2 | MAL WOPR Malbork | 3:01.45 | 135 |
Górska Patrycja Wasilewska Oliwia | 02 02 | 41.45 48.07 | Kruszewska Aleksandra Walczak Agnieszka | 02 02 | 46.82 45.11 |
5. | Delfin Gdynia 102 | Delfin Gdynia | 3:02.73 | 132 |
Lemańczyk Daria Kwaśniewska Klaudia | 02 02 | 42.76 43.30 | Przybyłowicz Zuzanna Dalkowska Aurelia | 02 02 | 46.93 49.74 |
6. | Sambor Tczew 1 | Sambor Tczew | 3:06.41 | 125 |
Kuchta Maria Ławrynowicz Zuzanna | 02 02 | 46.31 41.56 | Świeciak Wiktoria Mazurowska Weronika | 02 02 | 46.97 51.57 |
7. | Olimp Lębork 10 | Olimp Lębork | 3:08.85 | 120 |
Szczerba Dominika Dziadek Agnieszka | 02 02 | 41.69 54.16 | Reclaf Martyna Degler Julianna | 02 02 | 45.91 47.09 |
8. | Skalar Słupsk 10 | Skalar Słupsk | 3:14.47 | 110 |
Szczepańska Monika Łoś Lilianna | 02 02 | 49.34 47.84 | Bednarz Maja Kowalewska Martyna | 02 02 | 49.50 47.79 |
9. | Siódemka Sopot 102 | Siódemka Sopot | 3:16.60 | 106 |
Grzenia Agnieszka Rusin Barbara | 02 02 | 45.95 52.41 | Zachurzok Alicja Kałuszyńska Paulina | 02 02 | 49.12 49.12 |
PK | Siódemka Gdynia 1 | Siódemka Gdynia | 2:54.52 | 152 |
Konieczna Karolina Juwa Marta | 01 01 | 41.58 47.28 | Lewandowska Magdalena Goś Zuzanna | 02 02 | 45.13 40.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 21.4.2012 - 13:58 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | 1 Solex Lębork 1 | 1 Solex Lębork | 2:21.52 | 185 |
Horackiewicz Jan Adamiak Jan | 01 01 | 34.15 34.28 | Syldatk Hubert Malek Rafał | 01 01 | 34.98 38.11 |
2. | Dwójka Morena Gdańsk 11 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:24.14 | 175 |
Lach Wojciech Opała Krystian | 01 01 | 36.39 35.56 | Wilczek Adrian Sobczak Krystian | 01 01 | 38.50 33.69 |
3. | Sambor Tczew 11 | Sambor Tczew | 2:24.26 | 175 |
Chrzan Jerzy Ormianin Paweł | 01 01 | 37.04 37.18 | Okrój Jakub Wilejto Igor | 01 01 | 35.44 34.60 |
4. | Delfin Gdynia 11 | Delfin Gdynia | 2:31.70 | 150 |
Fąk Gabriel Majer Mikołaj | 01 01 | 38.23 38.31 | Partyka Damian Sienkiewicz Maksymilian | 01 01 | 37.97 37.19 |
5. | Ósemka Starogard Gd 11 | Ósemka Starogard Gd | 2:34.57 | 142 |
Kortas Paweł Konopko Jakub | 01 01 | 37.22 39.04 | Sadowski Paweł Lichy Sebastian | 01 01 | 40.28 38.03 |
6. | MAL WOPR Malbork 1 | MAL WOPR Malbork | 2:38.32 | 132 |
Wójtowicz Michał Szczuchniak Kacper | 01 01 | 37.91 41.70 | Gumieniak Kacper Wojtczak Maciej | 01 01 | 41.96 36.75 |
7. | Sambor Tczew 112 | Sambor Tczew | 2:38.98 | 131 |
Frelke Marceli Fabich Tomasz | 01 01 | 38.98 40.28 | Dąbek Maciej Żurawski Szymon | 01 01 | 41.10 38.62 |
8. | Siódemka Sopot 11 | Siódemka Sopot | 2:40.51 | 127 |
Werbiński Franciszek Kąkol Szymon | 01 01 | 43.27 41.11 | Juniewicz Jan Filipski Daniel | 01 01 | 41.82 34.31 |
DYSKW. | Żabianka Gdańsk 11 | Żabianka Gdańsk |
Gajcy Konrad, Muchowski Nikodem, Gajzler Bryan, Dubiel Kornel |
10 lat |
1. | Siódemka Sopot 10 | Siódemka Sopot | 2:35.54 | 140 |
Żurek Mikołaj Konkel Oliwer | 02 02 | 38.37 39.61 | Łysiak Ignacy Żłobiński Robert | 02 02 | 39.94 37.62 |
2. | Dwójka Morena Gdańsk 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:44.23 | 118 |
Gwiazda Szymon Żal Dominik | 02 02 | 42.69 39.66 | Jarecki Aleksander Żubrys Ruben | 02 02 | 42.18 39.70 |
3. | Olimp Lębork 10 | Olimp Lębork | 2:46.95 | 113 |
Kodrzycki Grzegorz Filipowicz Jakub | 02 02 | 39.42 44.40 | Szczerba Mikołaj Kobyłecki Jakub | 02 02 | 42.88 40.25 |
4. | OSiR Chojnice 10 | OSiR Chojnice | 2:47.98 | 111 |
Gańcza Filip Drewek Maksymilian | 02 02 | 44.79 43.77 | Kowalczyk Juliusz Niemczewski Pascal | 02 02 | 39.95 39.47 |
5. | Siódemka Sopot 102 | Siódemka Sopot | 2:53.08 | 101 |
Kruczek Jakub Surowiec Kacper | 02 02 | 39.24 43.13 | Wysocki Martin Staruszkiewicz Ignacy | 02 02 | 44.05 46.66 |
6. | Żabianka Gdańsk 10 | Żabianka Gdańsk | 2:57.34 | 94 |
Pluciński Grzegorz Kaczmarski Kajetan | 02 02 | 41.69 46.30 | Szczukowski Paweł Krajewski Patryk | 02 02 | 48.51 40.84 |
7. | Sambor Tczew 1 | Sambor Tczew | 3:10.14 | 76 |
Kreft Jakub Laufer Jakub | 02 02 | 43.38 50.10 | Koitka Kacper Gumiński Daniel | 02 02 | 49.76 46.90 |
8. | Skalar Słupsk 10 | Skalar Słupsk | 3:10.21 | 76 |
Heimrath Karol Moroz Kacper | 02 02 | 47.62 48.72 | Fudro Konrad Leleniewski Nikodem | 02 02 | 49.16 44.71 |
PK | Siódemka Gdynia 1 | Siódemka Gdynia | 2:55.98 | 96 |
Uzarek Jakub Gawęda Kamil | 01 01 | 41.03 47.76 | Klaman Maksymilian Hajduk Oskar | 02 01 | 45.44 41.75 |